Колку време на ден гледате ТВ?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 10:21 pm

Јас ич скоро по 1-2 часа Smile
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 10:26 pm

зависи кога како некогаш по 2-3 саати некогаш 5-6 саати
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:48 pm

Зависно од слободното време... Порано многу гледав... фанатик сум за филмови
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by aCCe on Нед Дек 28, 2008 1:38 am

Сега мн ретко Crying or Very sad
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:12 am

Едвај 1-2 сати
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:05 am

1-2-3 часа!! Surprised

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by qetpoi on Нед Дек 28, 2008 4:09 am

Многу слабо, единствено кога има фудбал се задржувам повеќе, вака скоро ич. Shocked

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:10 am

за спорт секако дека се издвојува време.....не се коментира тоа!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 2:49 pm

мора да се одвои време кога играат ЈУВЕ и Манчестер... а иначе гледам телевизија кога неам со да правам на компјутер
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:52 pm

Па висам на нет... некогаш 1 саат некогаш 2 некогаш ич зависи и од учењето =)

И не се јуве и ман утд најбољи! Челси и Реал Мадрид лалалалала....
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:39 pm

Moniii напиша:И не се јуве и ман утд најбољи! Челси и Реал Мадрид лалалалала....
сите се чкарт!!!АРСЕНАЛ 4лајф!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:43 pm

Зевзек напиша:
Moniii напиша:И не се јуве и ман утд најбољи! Челси и Реал Мадрид лалалалала....
сите се чкарт!!!АРСЕНАЛ 4лајф!!!

што се буните кога не се разбирате у фудбал
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:36 am

Да не е ЦСИ никад нема да глеам ТеВеSmile(Само у недела за ЦСИ)

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 03, 2009 7:33 pm

до 2 саата максимум... *OFFTOPIC* дај не бегајте од темата темава е за колку дневно глеате телевизија а вие за фудбал џаболебарите
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:12 pm

па пола ден ком пола ден тв
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Garfield on Пон Јан 05, 2009 5:33 pm

1-2 саати
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 9:38 pm

слабо коа игра ливерпул само
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:13 pm

Незнам колку саати на ден,али гледам ТВ,особено серии кога има најмногу се задржувам пред ТВ.
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:32 am

тв ама мн ретко глеам :Ѕ
нз зашо порано поише глеав ама сеа и копјутери глупости се заборава тв-то
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:53 pm

Па гледам ама убедливо многу помалце одколку што седам пред компјутер
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:46 pm

сеа си го изгубив даљинското и не глеам тв само вечер коа ке зеам даљинското од дневна пошо иначе ме мрзи да стануем цело време да вртам програми
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:11 am

Ехехехехехехехехехехе шпански серии глеам на тв и тоа многу!!! Хахахахахахаха џд и плачам на нив!!! Хахахаха џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:09 am

Освен на компјутер и на гитара, дремам доста многу и пред ТВ (и јадам благо)
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Chaki on Чет Јан 15, 2009 5:49 am

R.G.D напиша:Освен на компјутер и на гитара, дремам доста многу и пред ТВ (и јадам благо)
Јеах!И ја исто,само шо не и на гиртара.У детска иам пуштено телевизор цело време додека сум тука.(20 часа сум у детска)За дремење на ПиСи,се приметува по мислењата.Али колку и да седам пред ТеВе,не глеам ниедна шпанска серија Razz Единствено шо глеам од серии е CSI Cool (Најбоље серија според мене Cool ).

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by [saCh] on Саб Јан 17, 2009 3:27 am

ТВ?коа поминуем у дневна шо ке ѕирнам 2-3 секунди и толку цел денSmileКОмјуТер е поинтересноSmile
avatar
[saCh]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 34
Age : 24
Местолокација : .сКопЉе!.
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот