Колку време на ден гледате ТВ?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by J@N@ on Саб Јан 17, 2009 2:24 pm

5-6 сати на тв 5-6 на ком хихи
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку време на ден гледате ТВ?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:27 pm

Многу малку!!! Можда саат два на ден ако има некоја документарна или музички канал!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот