Најдобра Македонска Телевизија

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 10:21 pm

За мене е А1 .
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 10:25 pm

и ја мислам дека е А1 ама и А2 е добра
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:48 pm

А1 без конкуренција!
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by ATA_xD on Саб Дек 27, 2008 11:00 pm

a1
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by aCCe on Нед Дек 28, 2008 1:37 am

А1 дефинитивно
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:13 am

А1 и никоја друга
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by qetpoi on Нед Дек 28, 2008 4:01 am

А1 како што знаеме сите. Smile

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:04 am

Ај не лажете...сите гледате БТР и ШУТЕЛ по дома.....а и А1 не се лоши!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 2:55 pm

уфф БТР и ШУТЕЛ ги обожавам ама и АЛФА ја обожавам
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:47 pm

А1 и А2 хахаха... ама алсат??? хахахаха...
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by BobiD on Нед Дек 28, 2008 7:01 pm

А1,Сител и К15 сеа е добра!

BobiD
Модератор
Модератор

Број на мислења : 21
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:10 pm

BobiD напиша:А1,Сител и К15 сеа е добра!

за А1 и К-15 се согласувам дека се добри ама сител за ништо не ја бива


Последната промена е направена од Duci GEGE на Чет Јан 08, 2009 6:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:37 pm

к-15 е најдобра!!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:39 am

А1 на врвот!
Па после иде К-15 па А2...Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by dor4o on Вто Дек 30, 2008 7:08 pm

Абе не лажете најбоље е ТОСКА
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Duci GEGE on Вто Дек 30, 2008 7:19 pm

па брат тебе ако ти е најбољи немора да значи дека е најбољи
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 7:43 pm

dor4o напиша:Абе не лажете најбоље е ТОСКА

хахаах каков човек тошка еј јас неверувам дека ја имам дома а не да ја гледам bounce

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 11:04 pm

и јас не ја знам таа програма!!!постои??? confused confused

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by J@N@ on Сре Дек 31, 2008 2:55 pm

сител е за мене Very Happy
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by R.G.D on Саб Јан 03, 2009 3:58 pm

МТВ и никоја друга, најјаки емисии имаат, од 1965 па навака, све од архива им се...
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:34 pm

хаха шутел бееее ЉОЉЉЉ... бај д веј а1 и канал 5 се според мене најдобри lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 3:36 pm

а1 и а2.. понекогаш гледам к-15 ама кога почнат да покажуваат што ке има ми здосади и го сменам Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:08 pm

А1 најдобра е
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:39 am

а1 и а2 иии џангл тв сеа нели и ние се бутнавме таму хух
јака музика пуштаат...=))
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:51 pm

А1 е добра и А2 со неа заедно
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра Македонска Телевизија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот