Најдобра странска телевизија

Go down

Најдобра странска телевизија

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 10:21 pm

MTV и Eurosport Smile
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 10:24 pm

Еуроспорт, МТВ, ХБО, Диги филм тв, ТВ 1000(после 12) и најомилената Private Spice
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by *Angela* on Саб Дек 27, 2008 10:26 pm

FOX LIFE Smile и MTV
avatar
*Angela*
Почетник
Почетник

Број на мислења : 21
Age : 25
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:47 pm

HBO, NovaTV ..... Има и други
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:14 am

Euro sport и Nova
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:05 am

све странско се гледа!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 4:50 pm

Mtv, Fox Life, Nova Tv, Vh1... i mn dr...
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:41 am

МТВ,ТВ1000(после 12;)) и сите Дискавери!Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by J@N@ on Сре Дек 31, 2008 9:03 pm

travel & living
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 03, 2009 7:10 pm

хастлер тв најбољи е и престанете Twisted Evil lol! Twisted Evil lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by dAME on Вто Јан 06, 2009 6:56 pm

Нова теве, Виејч ван, Емтиви и дискавери Чанел
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 7:15 pm

Еуро Спорт и Дискавери дефинитивно

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 7:44 pm

еуро спорт,дискавери,хрватската нова тв(многу јаки филмчиња даваат таму),фокс крајм иииииии алсат ем хахахахахахах не за последново не е точно lol! а спаѓаат кодираните срамотни канали туј или не Question Question Question
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 11:17 pm

Нова, б92, дискавери, ем-ти-ви и сите ејџ би о Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Konjot on Сре Јан 07, 2009 1:44 am

Discovery сите од нив, Wh1, MTv, Play TV и така натаму
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 7:05 pm

Ви Ејџ Ван, Дискавери, Нова Теве, ем ти ви ми е тапа...
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:16 am

Еуро спорт и Нова тв!!! и БТР да не забораиме!!! Ја у странско ги рачунам!!! Хахахахахахах џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:18 am

Discovery, National Geographic, VH1, Nova
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:28 pm

А да и Nova ја заборавив!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобра странска телевизија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот