Што би требало според вас да има едно машко???

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Moniii on Саб Дек 27, 2008 11:03 pm

Ајде контрадикрорна тема хахаха...
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 11:05 pm

Хех види ја ти мониии.... Хехеххех баш ме интересира што сакаат девојчињата од нас Very Happy
darkforce
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:04 am

И мене баш ме интересира да видам што тоа денеска треба да има едно машко за да биде посакувано од девочињата па да видиме девојчиња вие сте на потег
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:41 am

хахах......али слабо коментираат цури...

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Moniii on Нед Дек 28, 2008 12:55 pm

Епааааа вака...Според мене едно машко треба да биде сосема искрено и да знае што му се намерите, не да се колеба... Потоа карактер мора да има... И убавина исто... хахаха... Да ти верува... И да те сака и почитувааа... ете у кратки црти =) Ама што е најстрашно секогаш се зацепуваш у некој вон овие карактеристики хахахаха...
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by MaJa on Нед Дек 28, 2008 3:22 pm

Треба да биде фудбалер хаха ама немора да биде...хихи...да има топ карактер,да знае да ме насмее,да биде сладок,да има убави очиња и да биде сексиSmile
MaJa
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 4:09 pm

хахаха....па еве сум тука за вас!!!! lol! lol! lol! lol!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by zomG on Нед Дек 28, 2008 4:26 pm

Зевзек напиша:хахаха....па еве сум тука за вас!!!! lol! lol! lol! lol!
|

Немојте ве лаже

_________________
zomG
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:31 pm

јас и зоомг ексклузивно на услуга!!!шириме познанства!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by nUt on Пон Јан 05, 2009 6:59 pm

секој бара нешто различно.. сепак неможеме да кажеме што сакаме од едно машко кога секое девојче (девојка) е различна... на некоја и се потребни материјални нешта на некоја само духовни.. како и да е.... за мене момчето треба да знае да ме разбере само со поглед што сакам да кажам... и да ме сака.. не ме интересира какви очи има, коса, дали е дебел или не (сепак ако е дебел, а јас сум преслаба ќе бидеме како чечкалица и портокал.. Shocked ).... јас го пронајдов тоа машко... geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 05, 2009 7:30 pm

и ШТО Е НАЈВАЖНО ДА ИМА ЌЕШ У ЏЕБ Smile
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by MaJa on Вто Јан 06, 2009 3:40 am

kiko_vlae напиша:и ШТО Е НАЈВАЖНО ДА ИМА ЌЕШ У ЏЕБ Smile
Колку само тоа НЕ Е најважно!!
MaJa
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Buubz on Вто Јан 06, 2009 3:47 am

најважно е да има голем Курац
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Konjot on Сре Јан 07, 2009 8:01 pm

MaJa напиша:Треба да биде фудбалер хаха ама немора да биде...хихи...да има топ карактер,да знае да ме насмее,да биде сладок,да има убави очиња и да биде сексиSmile
Абе Роѓо хаха тебе незнам кој не може да те насмее, се кладам дека кога ќе го читаш ова ќе се смееш :lol!: :lol!: :lol!:
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 3:37 am

Да има секси газе
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 6:32 pm

Ијаааа закон тема хаха СПОРТИСТ!(мн работи шо ми се свиѓаат спаѓаат у ова) хххх и да биде убав а ако не е спортист да има карактер да биде искрен и да има голема смисла за хумор џД и да има почит кон мене Very Happy пошо ке јаде бедои Razz
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Moniii on Нед Јан 11, 2009 9:28 pm

ејјј нутттт поштовање =)
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by zomG on Нед Јан 11, 2009 9:56 pm

Јас мислам дека едно машко треба да биде убаво , да има убави очи , да има јахта , да има куче и кучето да го чува во двор , да има куќа , во неа џакузи , да има секси газе , да се вика Лазе , да биде слаб , да јаде само здрава храна , Да го има поминато Зевзек . НЕ!

_________________
zomG
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Simon4e =) on Нед Јан 11, 2009 11:53 pm

бла бла...сменив мислење и го делитнав постот


Последната промена е направена од Simon4e =) на Саб Сеп 05, 2009 6:37 pm. Мислењето е променето 4 пати.
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 12:20 am

Симоно да му е голем еј geek хахах
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Male4ka on Пон Јан 12, 2009 10:41 pm

Според мене едно машко би требало да има карактер ко прво и основно,зашо ако нема карактер и не ме почитува мене шо ке ми е...да биде симпати4ен,скромен-во нормала нели(не некој фалбаџија,и мамин син),ете и убави о4иња и насмевка,едноставно мом4е кое ќе те по4итува,сака,ке ти дава многуууу љубов(нормално и да му се возврати) Smile и да биде секогаш покрај тебе и во добро и во лошо! Smile
Male4ka
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:16 am

ај оваа тема за женскиве е срцепарателна
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:17 pm

dAME напиша:Да има секси газе
Хахаха и јас мислам дека треба да има секси газе пошо женско ми го има тоа казано у лице Very Happy Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by R.G.D on Саб Јан 17, 2009 4:51 am

Да има бујни гради, или не...
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Dora:] on Саб Јан 17, 2009 7:55 am

epa kaj mushko.. hmmm..
najvishe gleam da mu veruem da ima karakter
da ne e prazen.
on mene da mi verue da ne histerisha, ljubomori..
i posle izgled:) seedno.. samo da ne e mnogu grd i simpatichno da se smee ^^
Dora:]
Dora:]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би требало според вас да има едно машко???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот