Побарувања на титлови-преводи на филмови

Go down

Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by dor4o on Пон Дек 29, 2008 5:29 pm

Јас сум чоек кој е дрво по јазици па ве молам оставајте линкови за преводи(може српско-хрватски,македонски,бугарски) Благодарам однапред

Ми треба линк за превод на Never back down
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by nikle22 on Пон Дек 29, 2008 5:47 pm

Ќе се обидам да ти најдам а во меќу време ќе го сменам името на темата во Побарувања на титлови преводи

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by Duci GEGE on Пон Дек 29, 2008 5:54 pm

цццц ти дор4о си ѕвер нема што
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by BobiD on Пон Дек 29, 2008 11:58 pm


BobiD
Модератор
Модератор

Број на мислења : 21
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by dor4o on Вто Дек 30, 2008 1:30 am

Abe simnav prevod ama kako da go metnam u filmot sea. POMAGAJTEEEEEE
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 1:31 am

ќе го ставиш во ист фолдер каде што ти е филмот и ќе функционира Wink

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 10, 2009 4:07 pm

абе кај можам да најдам превод за транспортер 3 и за бајкер бојз???? на овие страни барав нема Sad ај ако знае некој друг линк нека стаи
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by dor4o on Пон Јан 12, 2009 5:07 am

Оди на поднаписи.нет и таму ќе го пишеш филмот и ќе ти даде превод
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 13, 2009 2:37 am

барав ама ај уше еднаш ќе пробам lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:37 pm

Абе стварно дај кажете страни за тајтлови за вилмови
Благодарам однапред Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:59 pm

ај ја ке пробам да најдам нешо
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Побарувања на титлови-преводи на филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот