Дали гледате ТВ серии ?

Go down

Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by aCCe on Вто Дек 30, 2008 8:24 pm

Јас ја глеав ЛОСТ моментално ништо
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Duci GEGE on Вто Дек 30, 2008 8:29 pm

дада како Аларм за кобра 11 најбољи сериа
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 11:03 pm

Ја глеам,врела крв на пинк!!и ружна лети си ја глеаВ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 03, 2009 7:32 pm

аларм за кобра 11 на телма и се ќе биде добро на а1
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Duci GEGE on Саб Јан 03, 2009 7:38 pm

и касандра по малце кога ја даваа на бтр
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:12 pm

десперет хаусвајвз, лост не глеам ги изглеав, хаус понекад, цси, итн
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:06 pm

Значи јас најмногу гледам Забранета Љубов, па Ангели,чат-пат Грдата Лети..
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:42 am

ллееле ја тоа шпанските сапуници неможам да ги глеам „Ај Марсија“ лол бррр се ежам....се пла4и пла4и и на крај последни 3 епизоди се е онака ФУЛЛ...а ина4е ја глеав млади бунтовници =))
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:51 pm

френдс коа ке фатам саут парк и така
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 3:53 pm

tru calling na fox life
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:46 pm

Па јас гледам ЦСИ и Лост други нема се е шпанско
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:52 pm

да бее заборавииив саут парк и френдс коа ке фатам
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:24 am

Е ја Ангели глеаф хахахахах сеа на А1 втора сезона ми пуштаат и да си догледам хахахахах џД иначе свашта глеам еј ова хрватскиве Забранета љубов,Се ќе биде добро...а има и на Фокс лајф интересни Хаус е презакон!!! Тру колинг,ЦСИ,ЛОСТ глеаф али некако пропуштив епизоди и се збунив целосно така да...само тие сега за сега а Грдата Лети на Нова ја глеаф џД и негде крајот ми беше досаден -.-
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by dAME on Пет Јан 16, 2009 10:07 pm

Порано со баба ми


Хаха се зезам

Сопранови бе Smile
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by R.G.D on Пон Јан 19, 2009 8:52 pm

Херои (или јас Јунаци си ги викам), Акординг ту Џим, Козби, Френдс, Конг оф Куинс, Луди 70ти, Сви воле Рејмонда итн...
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:24 pm

Пријатели, Бил Козби има и други (све освен шпански серии)!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ТВ серии ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот