Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Go down

Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by aCCe on Вто Дек 30, 2008 8:25 pm

Ајде споделете некој хорор Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 11:03 pm

Ексорцисмот на Емили РОуз дефинитивно!!!!мада и пила се до тука некаде!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 03, 2009 7:13 pm

пила дефенитивно кој го нема глеано ја ако сака ќе му го дадам ама да ви кажам пред време : ЌЕ СЕ ПОСЕРЕТЕ У ГАЌИ ВЕРУЈТЕ
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 12:47 am

Е да...Опасен е ПиЛаSmile
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:00 pm

пила е ДИИИВ тој е стварно нај нај...
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 11:12 pm

kiko_vlae напиша:пила дефенитивно кој го нема глеано ја ако сака ќе му го дадам ама да ви кажам пред време : ЌЕ СЕ ПОСЕРЕТЕ У ГАЌИ ВЕРУЈТЕ

сум ги гледал сите делови... Smile човечето требале да го стават во некоја комедија а не хорор Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 3:58 am

Скери муви
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by zomG on Чет Јан 08, 2009 4:15 am

ХаХаа пила не е хорор. Нема ништо страшно , само го поттикнува мозокот да мисли што ќе се случи секој следен момент

Психолошки Трилер \.

ОнТопик : Signs

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:09 am

не сум по хорорите ама д ринг коа го глеав се усрав хххх =))
а пила поише комедија е него хорор седнав да го глеам ( и не го доглеав) и некако нема приказна :Ѕ:Ѕ
мислам која приказна овој иде и се4е со пила....ауууу4 каква сторија „вреди да се раскажуе“ лол
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 13, 2009 4:42 am

Абе нз.. до сеа нема некој хорор шо сум го гледал и да се потресам многу а ги имам гледано и ринг и пила и тексашки масакр и многу други... освен на мрачна вода.. многу топ хорор јес да е јапонски и мирорс е јако добар филм..

респекат
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:31 pm

Мене најстрашен до сега ми бил Хаус Оф Бекс
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 7:02 pm

zomG напиша:ХаХаа пила не е хорор. Нема ништо страшно , само го поттикнува мозокот да мисли што ќе се случи секој следен момент

Психолошки Трилер \.

ОнТопик : Signs
па да у право си психолошки трилер е..ај ке го глеаме сајнс па ке постираме пак
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Duci GEGE on Вто Јан 13, 2009 9:36 pm

Ексорцисмот на Емили Роуз, Шутер и Ринг дефинитивно најстрашни хорори
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:14 am

Петок 13!!! Хахахахахахахахахахахахахахахаха џД лажам!!! Не сум по хорорите али 6 фит андер ми е онака :Ѕ:Ѕ:Ѕ ххх а сепак е мн закон џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:12 am

Ring и помалку The Grudge
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by J@N@ on Саб Јан 17, 2009 2:26 pm

ПИЛА pale
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 17, 2009 5:14 pm

РИНГ-фолмов коа го глеав бев 5 одд мислам не е битно и мислам дека не спиев следните неколку дена хаха лажам бе Razz
ама шала на страна мн е да се усереш
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by zomG on Саб Јан 17, 2009 6:22 pm

J@N@ напиша:ПИЛА pale

Се кладам дека не си го гледала и дека мислиш дека е со убивање на луѓе со пила па пробуваш да билдаш мислења или грешам? pale

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најстрашен филм кој сте го гледале до сега

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот