К - 15 ?!

Go down

К - 15 ?!

Пишување by aCCe on Вто Дек 30, 2008 8:27 pm

Што мислите за К-15 скечовите... јас мислам дека се закон секогаш може да те насмеат Very Happy
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Duci GEGE on Вто Дек 30, 2008 8:41 pm

хахаха најоткачени се

еве неколкуне се здрави
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 11:02 pm

хахахахахахахаха......К-15,нешто најдобро,незаменливо!!!незнам дали постои човек,што нема слушнато за нив! confused confused у македонија мислам!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by zomG on Вто Дек 30, 2008 11:31 pm

Закон се К-15 Very Happy

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by J@N@ on Вто Дек 30, 2008 11:35 pm

наааајјјјјјјјјзаконннн се Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by nikle22 on Вто Дек 30, 2008 11:37 pm

J@N@ напиша:наааајјјјјјјјјзаконннн се Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Да ако не те насмеат к-15 нема кој bounce

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by qetpoi on Сре Дек 31, 2008 4:31 am

Незаборавни легенди, едноставно. Респект!

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Duci GEGE on Сре Дек 31, 2008 9:10 pm

avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by J@N@ on Сре Дек 31, 2008 9:15 pm

ееееееееееејјјјјјјјјјјјјј фала баш ни требаше новогодишна веселба bounce bounce bounce bounce rabbit
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Duci GEGE on Сре Дек 31, 2008 9:17 pmеве уште три песни
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by R.G.D on Саб Јан 03, 2009 3:54 pm

Ама старите скечови им се боље, сеа им се некако тапа
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Зевзек on Саб Јан 03, 2009 4:04 pm

R.G.D напиша:Ама старите скечови им се боље, сеа им се некако тапа
е тука се согласувам!! новите скечови им се тапа!!скоро сите ги иаме чуено од вицовите!!!али пак знаат да насмеат!! lol! lol!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Ljupcomir on Пон Јан 05, 2009 6:45 pm

Типците се закон стварно а ако скате интерпретација ан нивните скечови обратете се кај R.G.D. или кај dAME
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by dor4o on Сре Јан 07, 2009 5:05 am

Абе луѓето се ѕверки нема што

Ако мозе да ми најдете линк на оној скечон ТАТЕ ТАТЕ ПИТАЈ ГО ПО КОИ КАФИЌИ ИЗЛЕВА
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Daki on Сре Јан 07, 2009 12:46 pm

најдобри се и старите и новите скечеви сите до еден

Daki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 49
Age : 27
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 9:36 pm

најзверови се к-15 секој ден ги глеам
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:15 pm

Најзакон се бе К-15.Од мале4ка ги гледам...
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:30 am

као и да е....полека отпаѓаат од шема,сеа еве глеајте ги ЕДНООКИ ....вака онака боље се...али се држат уште и к-15 а старите ске4ови им беа боље ств :Ѕ
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:49 pm

шарлатан еден че се измотава со мене
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:47 pm

Зевзек напиша:хахахахахахахаха......К-15,нешто најдобро,незаменливо!!!незнам дали постои човек,што нема слушнато за нив! confused confused у македонија мислам!!!
Па мислам дека не само во македонија туку и пошироко
Бај Д Беј најлуди се хахаха Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:50 pm

Најзакон нешо шо постои да те насмее
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:40 pm

Абе најбољи се нема што!!! Почит за цела екипа!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: К - 15 ?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот