Ме-читаш

Go down

Ме-читаш

Пишување by Ike on Сре Дек 31, 2008 3:32 pm

Ме-читаш е прилично нов портал. На него има многубројни и добри галерии, вести, интересни статии (секој ден се додаваат нови), форум (форумот е вбулетин, со 3 стајла, можете да си бирате) и наскоро ќе има чат и други работи за подобра забава

www.me-chitash.com

Ike
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.me-chitash.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме-читаш

Пишување by Saint_GHB on Нед Јан 18, 2009 3:40 pm

Е ке биде добро ова =)
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме-читаш

Пишување by Ike on Пет Јан 23, 2009 2:06 pm

Еве чатот е готов
http://www.chat.me-chitash.com/me-chitash.php
Дојдете

Ike
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.me-chitash.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме-читаш

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот