Што мислите за новата емисија на А1

Go down

Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by nikle22 on Саб Јан 03, 2009 4:23 pm

Што мисилите за новата емисија која ќе започне да се емитува на А1 телевизија

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by dor4o on Саб Јан 03, 2009 5:48 pm

Ќе биде јако ќе паѓаат цепки мене би ми било срам да идам и пред цела јавност да казувам со ми се десувало во зивотот алал им вера на оние со чиста совест хехе
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 05, 2009 4:37 pm

за која емисија зборите бе за таа со вистината???
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 11:11 pm

да... јас ја гледам на нова Smile

прочитав нешто на он нет. кога ке започне?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 9:10 pm

ке биде интересно џД
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 12, 2009 9:11 pm

абе ќе биде интересно не викам не, али некои луѓе можат да си расипат брак поради тоа али шо да праиш тоа е тоа
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:41 pm

Хахаха па едвај чекам да започне да видам колку луѓево се искрено Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:56 pm

епа ке видиме и ке кажеме дал ке е интересно или не
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за новата емисија на А1

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот