Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Go down

Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 04, 2009 2:40 am

ај ќе ве молам дај кажете некоја страна за теми на мобилен сликички програмчиња и такви ствари... бај д веј модератори ако е у погрешно место темава префрлете ја lol! lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by nikle22 on Нед Јан 04, 2009 4:30 pm

Еве ти една јас сум презадоволен од истата има се што ти е потребно
Код:
http://mobile9.com/
Wink

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 04, 2009 4:58 pm

е фала ај ќе ѕирнам... ај кажете и другите шо се срамите lol! lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by Konjot on Нед Јан 18, 2009 12:13 am

www.zedge.net е добра али повеќе можеш да најдеш теми и клипчиња а помалце програми(скоро ич)!!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 18, 2009 1:30 am

ок ај ќе проверам..фала бај д веј lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Софтвер(и се осанато ) за вашите мобилни телефони

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот