Тв програма!

Go down

Тв програма!

Пишување by nikle22 on Нед Јан 04, 2009 7:31 pm

Честопати ќе седнам дома и немам распоред на некое интересно филмче на тв или пак некоја интересна емисија, па што да правам и пак ќе дојдам пред компјутер( не е тоа тоа). Токму затоа се решив да ја отвориме оваа тема за да се известуваме за некои интересни емисии филмови и што и да е ...

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by Duci GEGE on Нед Јан 04, 2009 7:37 pm

па момци денес нема ништо на телевизија за гледање освен ОТ полуфинале, а утре има на сител у 21:35 српски филм "какав деда такав унук"
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:08 am

Ентер емисија која сите ја разбираат Very Happy
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:37 pm

види на телетекст имаш поопширно од сабајле до вечер lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 3:41 pm

kiko_vlae напиша:види на телетекст имаш поопширно од сабајле до вечер lol!

нема секоја телевизија телетекст

јас си проверувам на овој сајт http://tv.mediaking.hr/
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 9:54 pm

Во 00-55 на А1 национално богатство. Доколку не сте го гледале вие вечерва имате што да правите.
Во 1-20 на сител го имате Роки 4 додека во 9-30 на Сител Библијата на По

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by dor4o on Сре Јан 07, 2009 5:01 am

Епа Никле у петок во ДНЕВНИК излага прилог антена и таму имаш програма по телевизииве за цела недела
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 7:03 pm

уклучете телетекст или земет си антена и глеајте
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by Duci GEGE on Вто Јан 13, 2009 9:37 pm

Buch993 напиша:уклучете телетекст или земет си антена и глеајте

па немаат сите телетекс
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тв програма!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот