Најдобар админ?

Go down

Кој според вас е најдобар админ на Бркај Работа?

88% 88% 
[ 7 ]
12% 12% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 8

Најдобар админ?

Пишување by Garfield on Нед Јан 04, 2009 8:48 pm

Кој според вас е најдобар админ на Бркај Работа?
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by zomG on Нед Јан 04, 2009 8:50 pm

Nikle

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Garfield on Нед Јан 04, 2009 8:57 pm

И јас гласав за никле Smile
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Зевзек on Нед Јан 04, 2009 9:09 pm

Никол4е!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 2:35 am

НиколаЈ!Smile
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Ljupcomir on Пон Јан 05, 2009 2:47 pm

Николас Wink
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by dAME on Пон Јан 05, 2009 3:59 pm

Coyote e најдобар администратор, но јас гласав за Никле Very Happy Smile
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 4:49 pm

кој ве ебе ЈАс гласав за Којотот
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 6:02 pm

Buch993 напиша:кој ве ебе ЈАс гласав за Којотот
Не пцуј бе пи*ка ти мат*р!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by zomG on Пон Јан 05, 2009 6:30 pm

Гзолижачка темава до немај каде али нвм

Најдобар админ : Nikle и ај сеа лок зошто темава плус е безвезе плус е во форумски игри ЛОЛ

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар админ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот