Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Go down

Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by nikle22 on Нед Јан 04, 2009 9:16 pm

„Очајната домаќинка“ Ева Лонгорија изјави дека е многу исфрустрирана што со сопругот, НБА кошаркарот Тони Паркер ретко води љубов. Дека ситуацијата е озбилна говори и фактот што Ева се пофалила на пријателките дека ќе има повеќе време за љубовни игри откако Паркер се повреди и беше на домашно негување, но нејзините надежи брзо се згаснаа.

- Ева беше многу возбудена кога дозна дека Тони поради повреда ќе мора да одмара дома. Меѓутоа тој одлучи да патува со соиграчите од клубот и ја разлути својата сопруга – изјави еден близок пријател на Лонгорија.

Двојката поминува многу малку време заедно бидејќи Ева е презафатена со снимање во Лос Анџелес, додека кошаркарскиот клуб на Тони е во Сан Антонио. Инаку првиот проблем настана кога Лонгорија најави дека сака деца, идеја која на Тони воопшто не му се допадна.

- Французинот не е спремен за татковство. Помлад е од убавата актерка и моментално кариерата му е на прво место, за разлика од него таа стално зборува за бебиња бидејќи нејзиниот биолошки часовник отчукува – рече анонимниот пријател на познатиот пар.

За повторно да го освои сопругот, актерката реши да ги намали килограмите и го исфрлила месото од нејзиниот оброк.

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Зевзек on Нед Јан 04, 2009 9:22 pm

нека даде адреса на живеење,и ќе и ја исполнам со задоволство желбата!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 12:08 am

Па дај да и ја исполниме желбата...а ?Smile
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 05, 2009 5:07 pm

епа нека дојде накај скопје ќе и исполниме желбата Smile Smile
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 5:15 pm

па мислам повелеле, ако сака цело скопје ќе ја задоволи... мислам кој не би сакал да ја задоволи, мислам се разбира освен педерите
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 12:42 am

Ова мислам дека е вест на месецот

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Зевзек on Вто Јан 06, 2009 1:46 am

на годината би стаил јас!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Daki on Вто Јан 06, 2009 4:36 am

оваја вест ми го разубави денот а за Ева секогаш може да ми се јави ја сум тука за нејзе

Daki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 49
Age : 27
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:09 pm

Нека дојде или нека остави адреса Very Happy
aCCe
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 3:46 am

Хахах одма доаѓам
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by nUt on Чет Јан 08, 2009 3:53 am

доаѓам и јас... lol! geek

се шалам... само за Лима ке одам... lol!
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by alekfcjuve on Чет Јан 08, 2009 5:18 am

јебига такви се тие очајните домаќинки секогаш им е малку па после со градинарот ќе се .....Жена никогаш не и е доста!!!хаха

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:12 am

nUt напиша:доаѓам и јас... lol! geek

се шалам... само за Лима ке одам... lol!
за адриана лимаа ја ке ти праам друштвоо...
а за лонгорија зашо да не нека каже омда и се убутуем тамо
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:22 pm

Па не е лоша идејата да почнеме да собираме пари за авионски карти хахахаха да ја посетиме Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 1:19 am

Хахахахахахахахахахаха лелеееееее само вакво нешо чекате еј!!! Ццц
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Toci on Чет Јан 15, 2009 1:59 pm

Хахахахахахахахахахаххахаха па ретко се дешаваат вакви ствари па зашто да не искористи приликата хахахахахахахаха ЛоЛ
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Боyана on Чет Јан 15, 2009 4:17 pm

Хахахахахахахахаха и тоа шо викаш...тешко да ви се најде па на ваква прилика мора да се користи :Р
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Toci on Пет Јан 16, 2009 2:06 pm

Па можда е и лезбејка ништо чудно па може и вие женските да се организирате хахахахаха џД
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каква новост - Лонгорија сака повеќе секс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот