Нов албум на Краш-Животинско Царство

Go down

Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by Konjot on Нед Јан 04, 2009 11:17 pm

Разочаран сум до даска. Ми фалеа уште само 3 сликички од стариот албум и сеа наеднаш нов албум, нови сликички...
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by Зевзек on Пон Јан 05, 2009 2:02 am

Konjot напиша:Разочаран сум до даска. Ми фалеа уште само 3 сликички од стариот албум и сеа наеднаш нов албум, нови сликички...
ахаххаххаха рип за тебе чоеку!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 2:36 am

мислам дека темава е глупост и мислам дека треба да иде у канта
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by nUt on Пон Јан 05, 2009 7:25 pm

Konjot напиша:Разочаран сум до даска. Ми фалеа уште само 3 сликички од стариот албум и сеа наеднаш нов албум, нови сликички...

можеме да жалиме заедно... Sad geek
avatar
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 05, 2009 8:11 pm

ЉОЉЉЉЉЉ хахахаха ме изнасмеавте сликички од животинско царство лејјјјјјјјјјјјјјјј забеганисте со умот... Се молат модераторите у бин да ја стаат темава
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by dAME on Вто Јан 06, 2009 6:51 pm

Добро поглупа тема не можевте да напраите ?
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 6:54 pm

Заклучена е и пратена е во каната

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нов албум на Краш-Животинско Царство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот