Колку филмови имате дома?

Go down

Колку филмови имате дома?

Пишување by nikle22 on Пон Јан 05, 2009 12:54 am

Ајде да видиме кој има најголема колекција


Последната промена е направена од Nikle на Пон Јан 05, 2009 11:47 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 05, 2009 2:12 am

јас иам малце филмови!!скоро ич!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by zomG on Пон Јан 05, 2009 2:18 am

Јас џабе ќе кажувам колку имам . Дуле има повеќе од мене Very Happy

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 2:38 am

па накај 160-200
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 05, 2009 3:10 am

Duci GEGE напиша:па накај 160-200
брат ти двд тека да отвориш!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 3:14 am

Зевзек напиша:
Duci GEGE напиша:па накај 160-200
брат ти двд тека да отвориш!!!

па не викам не... ај кој сака да изнајми филм 10ден
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Buubz on Пон Јан 05, 2009 5:00 pm

околу 200 и кусур
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by miljan77 on Пон Јан 05, 2009 5:02 pm

Јас имам 60 филмови
avatar
miljan77
Почетник
Почетник

Број на мислења : 66
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by IsNoGood on Пон Јан 05, 2009 6:43 pm

Hmm.. Paaa imam okolu 400 i neshto and still counting.. Very Happy
avatar
IsNoGood
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Daki on Пон Јан 05, 2009 11:45 pm

накај 200 кој сака да му изнајмам бујрум

Daki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 49
Age : 27
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by LeKi on Пон Јан 05, 2009 11:52 pm

многу... Имам осум кутии по 92 филма... тоа е околу 700 Smile

Duci GEGE напиша:
Зевзек напиша:
Duci GEGE напиша:па накај 160-200
брат ти двд тека да отвориш!!!

па не викам не... ај кој сака да изнајми филм 10ден

хехе... многу ке се збогатиш брат
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:00 am

50тина
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:44 pm

едвај 10-на филма... се ми се расподадени по братучеди/ки и комшии lol! lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 3:50 pm

33
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by bajo on Пон Јан 12, 2009 5:33 pm

poise i od 300 Embarassed tatko mi e zabegan za cabe gi zima koa vaka taka se tapa...u posledno vreme si gi siminjam:D

bajo
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Age : 26
Местолокација : karpos 4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:44 pm

Па имам едно 30-40 од се по нешто Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:54 pm

моментално татоми ми донесе 4 филма така да сеа имам 200 и кусур и у кусурот додајте уше 4
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку филмови имате дома?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот