Оф топиккк

Go down

Оф топиккк

Пишување by Ljupcomir on Пон Јан 05, 2009 3:26 pm

Пишете што ќе ви текне тука, поврзано, неповрзано, што ви дојде на ум,
пишете. Многу ме интересира што муабети ќе се "паднат" на темава
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 5:51 pm

глупа тема
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by Ljupcomir on Вто Јан 06, 2009 5:52 pm

Само што јадев баничка со 2 јогурта Very Happy
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 6:00 pm

јас јадев 2 банички со јогурт Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by Chaki on Сре Јан 07, 2009 12:19 am

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images;DIL=DI.length; function A(){for(i=0;i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style;DIS.position='absolute';DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0)
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by zomG on Сре Јан 07, 2009 12:35 am

Мислењата во форумски игри се бројат така да темава канта

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оф топиккк

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот