ставање нови теми

Go down

ставање нови теми

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 05, 2009 4:49 pm

епа како што буљате по насловот да им се изнадерам на админите и модераторите заштоооо не ставите посебни теми на пример тема за мобилни и во неа на кој што му треба за тељефонот да си најде или пак срамотни видеа и тако даље а не ко ја барам за телефонот теми слики и програмчиња во дел за интернет... ипак да во некој случај и во инетрнет спаѓаат али ипак мислам дека имате утка... се надевам ме разбравте Very Happy Very Happy
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ставање нови теми

Пишување by zomG on Пон Јан 05, 2009 4:51 pm

kiko_vlae напиша:епа како што буљате по насловот да им се изнадерам на админите и модераторите заштоооо не ставите посебни теми на пример тема за мобилни и во неа на кој што му треба за тељефонот да си најде или пак срамотни видеа и тако даље а не ко ја барам за телефонот теми слики и програмчиња во дел за интернет... ипак да во некој случај и во инетрнет спаѓаат али ипак мислам дека имате утка... се надевам ме разбравте Very Happy Very Happy

И да отвориме такви теми ова не е варез форум , не смее линкови .

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ставање нови теми

Пишување by nikle22 on Пон Јан 05, 2009 4:51 pm

Ова е форум за дискусии а не варез форум
- Ние може да направиме такви теми ( подфоруми) но ќе треба да се праќаат линковите преку приватни пораки
Темите ќе бидат отворени во текот на денот

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ставање нови теми

Пишување by zomG on Пон Јан 05, 2009 4:52 pm

Nikle напиша:Ова е форум за дискусии а не варез форум
- Ние може да направиме такви теми ( подфоруми) но ќе треба да се праќаат линковите преку приватни пораки
Темите ќе бидат отворени во текот на денот
Ете ти одговор. ЛоК

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ставање нови теми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот