Како се запознавате со женски/машки?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Ana Marija on Вто Јан 20, 2009 4:25 am

dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Боyана on Сре Јан 21, 2009 7:36 pm

Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад

Лееееј пеер до толку си да не видиш дека се зеза...ццц
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by LeKi on Сре Јан 21, 2009 8:17 pm

Боyана напиша:
Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад

Лееееј пеер до толку си да не видиш дека се зеза...ццц
абе остави ја Smile се скара со пола членови од форумот и сеа веќе не се логира Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Simon4e =) on Сре Јан 21, 2009 9:19 pm

Ana Marija напиша:
dAME напиша:Ја и викам : Здрао маче ја сум даме и според последно мерење 22 цм ми е...И после идеме кај мене........

Хахаххаха
значи,малце си ти сељак,а?што е со глупава финта бе брат.да не паднала некоја на ова?може да паднал само шамар ништо друго.ај може ќе се освестиш некад
4оек ај прекини да се караш со 4леновите на форумов,и така не е напраен за препуцавање туку за секој да си каже што мисли!
и добро си напраила шо не се логираш...хххх Rolling Eyes
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Како се запознавате со женски/машки?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот