По што ќе ја памтите 2008?

Go down

По што ќе ја памтите 2008?

Пишување by Garfield on Пон Јан 05, 2009 9:43 pm

Значи вака..Беше ова убава година, полна со изненадувања, одбивања на
политички план, многу скандали, нови закони, политички афери, развој на
македонската поп музика и слично.
По што ќе ја памтите вие 2008?
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: По што ќе ја памтите 2008?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 05, 2009 9:49 pm

фичо брат има веќе ваква тема
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот