Со затворени или отворени очи?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Со затворени или отворени очи?

Пишување by Garfield on Пон Јан 05, 2009 9:48 pm

Паааа .. додека се лапате со дечкото/женската вашите очи се затворени или шетате со погледот наоколу ???

На мене ми се секогаш затворени
Garfield
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 05, 2009 9:57 pm

хахахах.....затворени....али ги отварам понелогаш,да видам шо има од страна....пошо има луѓе шо знаат да замараат...да не ги именувам...ке се пронајдат!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by LeKi on Вто Јан 06, 2009 12:34 am

со затворени Smile
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by nikle22 on Вто Јан 06, 2009 12:34 am

Затворени

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by MaJa on Вто Јан 06, 2009 3:35 am

Затворени бреееSmile
MaJa
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Зевзек on Вто Јан 06, 2009 4:24 am

секако дека затворени!!!си праиш филмчињаа ааааа ууууу нешо перверзиии!!!!хахахахаха

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 2:39 pm

затворени жити еднаш само што сум отворил очи у сред лапање и тоа беше да не сликаат мене и бивша ми ама после ја делитна сликата... а баш бев убаво испаднат Sad Sad да и е..м матер ја нејзина Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:04 pm

Затворени Very Happy
aCCe
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Buubz on Вто Јан 06, 2009 4:37 pm

затворени алии увек коа сум со некоја некој или ме буља или ми пушта музика на глава( пхилип) и морам да отворам да видам шо праи
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by nUt on Вто Јан 06, 2009 5:02 pm

затворени... понекогаш и отворени... многу ретко... geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Chaki on Вто Јан 06, 2009 6:22 pm

Зевзек напиша:секако дека затворени!!!си праиш филмчињаа ааааа ууууу нешо перверзиии!!!!хахахахаха
Да ги набројам ја,а ?Smileхахахахах...Ае немораWink

ЗатворениSmile!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 3:45 am

Phillip напиша:Паааа .. додека се лапате со дечкото/женската вашите очи се затворени или шетате со погледот наоколу ???

На мене ми се секогаш затворени

Фичо шо е ова Лапање

се вика

додека водите француски бакнеж со дечкото/женската

Иначе со ЗАТВОРЕНИ Пеееееееер
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Zare on Чет Јан 08, 2009 6:35 pm

emi zatvoreni Very Happy:D:D

Zare
Почетник
Почетник

Број на мислења : 10
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 8:39 pm

затворени
ATA_xD
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Ljupcomir on Саб Јан 10, 2009 10:08 pm

пола-пола
Ljupcomir
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Buubz on Нед Јан 11, 2009 6:02 pm

Koga kako..ali najcesto zatvoreni
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:21 am

ЗАТВОРЕНИ (поише уживам)...ама некад глеам коа ми е досадно хух и верујте смеа фаќа коа го глеаш сиротиот мижи ли мижи хаха
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 12:22 am

Хахахахахахахахахаха оваа па хахахахахах џД Затворени!
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by dor4o on Пон Јан 12, 2009 4:55 am

Хех, затворени но понекад ги отворам на 2-3 секунди да видам со има околу мене па после пак затворам
dor4o
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 5:35 am

Боyана напиша:Хахахахахахахахахаха оваа па хахахахахах џД Затворени!
шо бе оваа ти демек не праиш така хаха а бре бојаноооо Razz:P:P
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Chaki on Пон Јан 12, 2009 5:43 am

Со едното затворено со другото посматрам...хахахахаха -.-
Л'жам.
Со затворени Razz

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 12, 2009 6:17 am

пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 3:28 pm

Simon4e =) напиша:
Боyана напиша:Хахахахахахахахахаха оваа па хахахахахах џД Затворени!
шо бе оваа ти демек не праиш така хаха а бре бојаноооо Razz:P:P

Хахахахаха те поштуем сестро!!! Неам видено поискрено дете од тебе!!! Само така Wink иначе ајде пак ЗАТВОРЕНИ!!! По ХаЦе е хахахахах џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:00 am

фифти фифти..
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:35 pm

Зевзек напиша:секако дека затворени!!!си праиш филмчињаа ааааа ууууу нешо перверзиии!!!!хахахахаха
Е баш така исто како тебе хахахаха
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот