Со затворени или отворени очи?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 3:58 pm

Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Toci on Чет Јан 15, 2009 2:06 pm

Боyана напиша:
Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха

Немој еј филмот ќе биде многу первезен хахахахахахаха
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Боyана on Чет Јан 15, 2009 4:10 pm

Toci напиша:
Боyана напиша:
Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха

Немој еј филмот ќе биде многу первезен хахахахахахаха

Хахахахахааххахаха којзнае шо ќе ми изнакаже хахахаха џД иначе Затворени! ххх
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Toci on Пет Јан 16, 2009 2:10 pm

Боyана напиша:
Toci напиша:
Боyана напиша:
Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха

Немој еј филмот ќе биде многу первезен хахахахахахаха

Хахахахахааххахаха којзнае шо ќе ми изнакаже хахахаха џД иначе Затворени! ххх

Хахахахахахаха епа ќе ти изнакаже...
али и со отворени очи е интересно хахаха (за Љупчо е ова хаха) коа некој на пример Бубе и Фичо а и јас понекогаш го замараме.....ЛоЛ.....знае он Razz Razz Razz Razz
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Chaki on Саб Јан 17, 2009 6:05 am

Боyана напиша:
Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха
Филмот е....Со таа шо се мувал има сеа 12-13 деца.
Ако разбираш.
А мало си за да разбереш.хахахахахах
Шала! Wink

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Боyана on Саб Јан 17, 2009 4:52 pm

Chaki напиша:
Боyана напиша:
Зевзек напиша:пееер затворени......ко што кажав...си праиш филмовии!!!!

Хахахахахахахахахааххахахахахаахахахахахахахаххахахахахаааааааа Томце после мување со некоја мораш да ми раскажеш шо филмче си напраил еј мораш!!! Баш ме занима хахахаха
Филмот е....Со таа шо се мувал има сеа 12-13 деца.
Ако разбираш.
А мало си за да разбереш.хахахахахах
Шала! Wink

Лелеееее као се к**чам вакааааа...цццц мало па мало...
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by dAME on Нед Јан 18, 2009 6:30 pm

Не бе ја ѕиркам понекад
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 18, 2009 6:53 pm

dAME напиша:Не бе ја ѕиркам понекад


кој не ѕирка сакаш да знаеш шо се дешава околу тебе lol! lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Зевзек on Нед Јан 18, 2009 8:14 pm

пеер мора да се ѕирка....има деца шо не ти оставаат приватност!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 20, 2009 1:57 am

Со затворени очи се разбира... понекогаш отварам очи да погледнам у задникот на некоја друга.. хахах се зезам =)
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со затворени или отворени очи?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот