Орце Николов дел од нашите пријатели

Go down

Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by nikle22 on Пон Јан 05, 2009 11:43 pm

Имаме еден пријател повеќе !
Извршена е размена на банер со официјалниот сајт на СУГС Гимназија Орце Николов.
Банерот на гимназијата можете да го видите на нашиот портал додека пак нашиот банер можете да го видите на страната на гимназијата www.orcenikolov.edu.mk

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:12 am

Добро е ни тргна Very Happy
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 1:58 pm

aCCe напиша:Добро е ни тргна Very Happy
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 1:47 pm

Неам коментар за тие од елитата хахахаха
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by Chaki on Чет Мар 12, 2009 4:44 pm

Toci напиша:Неам коментар за тие од елитата хахахаха
-_-

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Орце Николов дел од нашите пријатели

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот