Дали имате милениче?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали имате милениче?

Пишување by qetpoi on Саб Дек 27, 2008 3:59 am

Јасна тема... иначе ја чувам еден хрчак, две мачки и едно куче. Имав и две папагалчиња, ама ми умреа. Sad
Вие?!

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Moniii on Саб Дек 27, 2008 11:12 pm

Епа имам кученце кај баба и дедо си го посетувам често... во стан нема услови за поголеми животни и тие ми се предизвик =)
avatar
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 11:13 pm

Јас имам мачиња
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Нед Дек 28, 2008 12:53 am

darkforce напиша:Јас имам мачиња
И јас исто :Р
2 мачињаSmile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:58 am

јас многу сакам да иам куче,али мојте не ме пуштаат...така да,за да се утешам си чувам носорог и хрчак....кој сака да ми го види хрчакот,секој ден од 15 часот до 16 часот го носам на мочање по кеј!!!сака да шири познанства!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 2:33 pm

qetpoi напиша:Јасна тема... иначе ја чувам еден хрчак, две мачки и едно куче. Имав и две папагалчиња, ама ми умреа. Sad

ццццц цело животинско царство...

иначе ја не чувам ништо ама многу сакам да чувам куче(Ротфајлер)
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 2:52 pm

И јас сакам некое куче ама онака да биде сибирски хаски некое али поради тоа што живеам во стан мислам дека нема смисла во стан да се чува едно такво куче и воопшто некое куче

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by alekfcjuve on Нед Дек 28, 2008 3:35 pm

Nikle напиша:И јас сакам некое куче ама онака да биде сибирски хаски некое али поради тоа што живеам во стан мислам дека нема смисла во стан да се чува едно такво куче и воопшто некое куче

Никле немој од тие смрдат како золошка хахах! земи си некое помало како Миша моја !

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by zomG on Нед Дек 28, 2008 3:49 pm

Немам Smile во село имам куче Роко се вика Twisted Evil

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Зевзек on Пон Дек 29, 2008 1:27 am

zomG напиша:Немам Smile во село имам куче Роко се вика Twisted Evil
хахахаахах Роко Зифреди!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 2:06 am

Зевзек напиша:јас многу сакам да иам куче,али мојте не ме пуштаат...така да,за да се утешам си чувам носорог и хрчак....кој сака да ми го види хрчакот,секој ден од 15 часот до 16 часот го носам на мочање по кеј!!!сака да шири познанства!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ја носорогот сакам да го видам Smile
Коа поминуваш на кеј???? :lol!:

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Зевзек on Пон Дек 29, 2008 3:25 am

Chaki напиша:
Зевзек напиша:јас многу сакам да иам куче,али мојте не ме пуштаат...така да,за да се утешам си чувам носорог и хрчак....кој сака да ми го види хрчакот,секој ден од 15 часот до 16 часот го носам на мочање по кеј!!!сака да шири познанства!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ја носорогот сакам да го видам Smile
Коа поминуваш на кеј???? :lol!:
ти кажи тебе коа ти одговара!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 3:08 pm

Епа ае сеа у врторник коа ќе идеш на кеј,звоними да поминам да го видам НОСОРОГОТSmile
(Звоними дома,ми го зема македоснки мобилниот) Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by dor4o on Вто Дек 30, 2008 6:56 pm

Иам миленичиња. Глувците од шупата на дедо ми. lol!
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Зевзек on Вто Дек 30, 2008 10:41 pm

dor4o напиша:Иам миленичиња. Глувците од шупата на дедо ми. lol!
хахахахаха....интересно е да имаш глувци!!! Very Happy Very Happy

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by kiko_vlae on Пет Јан 02, 2009 11:13 pm

имав куче леси ама ми го отру еден клошар комшија да му е..м мамата у п...а Twisted Evil Twisted Evil Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Twisted Evil Twisted Evil Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by andrEJ on Саб Јан 03, 2009 5:44 pm

мачка 3та по ред :lol!: :lol!:
avatar
andrEJ
Почетник
Почетник

Број на мислења : 23
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by IsNoGood on Пон Јан 05, 2009 6:55 pm

Imam ripche zlatno Very Happy Se vika Fishy I love you Sekoj den po edna zhelba mi ispolnuva Very Happy Very Happy
avatar
IsNoGood
Почетник
Почетник

Број на мислења : 5
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by nUt on Пон Јан 05, 2009 7:24 pm

имам риби... и гоооолееем аквариум.. ги чувам веќе 10 години и ми помина меракот... сега имам и куче.. џукела.. најубаво е... најмногу го сакам... geek
avatar
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by dAME on Вто Јан 06, 2009 7:55 pm

До сеа сум имал 10/11 папагали Smile
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by dAME on Вто Јан 06, 2009 7:55 pm

Фичо, Васе, Љупчо...Џеки се важи ?
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Ljupcomir on Сре Јан 07, 2009 1:25 am

Охохохо уште прашуваш се важи како не се важи. Иам куче т.е. маалско куче на сите им припаѓа се вика Џеки и е многу дебело и тромаво пошо секој ден го хранат со кременадли и колбаси Very Happy
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by R.G.D on Сре Јан 07, 2009 6:42 pm

Ljupcomir напиша:Охохохо уште прашуваш се важи како не се важи. Иам куче т.е. маалско куче на сите им припаѓа се вика Џеки и е многу дебело и тромаво пошо секој ден го хранат со кременадли и колбаси Very Happy

Некогаш знаат и со ловечка и пилешки прсти
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 3:49 am

R.G.D напиша:
Ljupcomir напиша:Охохохо уште прашуваш се важи како не се важи. Иам куче т.е. маалско куче на сите им припаѓа се вика Џеки и е многу дебело и тромаво пошо секој ден го хранат со кременадли и колбаси Very Happy

Некогаш знаат и со ловечка и пилешки прсти

Хахаха,иначе сака да ме следи СЕКАД
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Sandra on Саб Јан 10, 2009 6:55 pm

Немам милениче...и баш ми е жал за тоа ама кај и да е сакам да си земам хаска....така да ако знаете некој што може да ми помогне...кажете Smile
avatar
Sandra
Почетник
Почетник

Број на мислења : 18
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот