Најдобар романтичен филм ?!

Go down

Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by aCCe on Вто Јан 06, 2009 3:27 pm

Ајде за сите романтични души една тема Smile
avatar
aCCe
Почетник
Почетник

Број на мислења : 86
Age : 27
Местолокација : Дома =]]
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 06, 2009 3:32 pm

титаник Sad Sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Duci GEGE on Вто Јан 06, 2009 3:39 pm

Тианик дефинитовно
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by R.G.D on Чет Јан 08, 2009 5:08 am

Wicker Park многу добро филмче
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 5:10 am

и јас сум за Титаник!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:45 am

Т-И-Т-А-Н-И-К !!!!!!
зна4и тој филм е....но комм
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by bajo on Пон Јан 12, 2009 5:36 pm

mn ima placenje ima vo titanik beeeee kaj e toa romanticno...ali aj... spored mene...nz neam gleano romanticen film:D haha

bajo
Почетник
Почетник

Број на мислења : 19
Age : 26
Местолокација : karpos 4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 7:31 pm

bajo напиша:mn ima placenje ima vo titanik beeeee kaj e toa romanticno...ali aj... spored mene...nz neam gleano romanticen film:D haha
па пла4ењето е др ствар има романтика како нема...ако си го глеал присети се на сцената коа ја црта на пример...ххх а има и др не ми текиња сеа Smile Smile
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:43 pm

Па и мене Титаник али мозе да го спомнеме и Тристан и Изолда
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:55 pm

ПС Ај Лав Ју
добар филм романтичен глеајте и кажете
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:20 am

Хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх џД се откажав од Титаник многу плачам!!! Хахахаххаха џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најдобар романтичен филм ?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот