Дали имате милениче?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 10:57 pm

Eеее...И јас немам милениче,сакам да чувам куче,али јас сум алергична на животински влакна... Sad
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Konjot on Нед Јан 11, 2009 1:32 am

Немам милениче али кога би можел да бирам што сакам да имам ондак тоа би било Папагал, али ме фаќа страв од ова Птичјиов Грип(хахахахахахаха) lol! lol! lol! :lol!:
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 2:45 pm

имам една риба џд
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 1:46 pm

Неам милениче али многу би сакал да имам барем некое убаво куче
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by LeKi on Нед Јан 25, 2009 2:40 am

Имам питбул и уште еден питбул Smile

_________________
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 26, 2009 9:45 pm

немам ништооооо Sad Sad а баш сакам кутре едноооооо Sad Sad ама мама и тато не ми купувааттт Sad Sad Sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Konjot on Саб Фед 14, 2009 1:17 am

А ако сметаме домашни миленичиња да не ја заборавам сестра ми!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Пет Мар 13, 2009 12:41 am

Konjot напиша:А ако сметаме домашни миленичиња да не ја заборавам сестра ми!!!
^
лУд.Иам Маче...не е мое од комшиите е,али изглеа не му се седи кај ниФ и цело време е кај мене!
Али шо е нај комично...мачето чаки го викаат. Smile
Дознав пред 1 година!Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by nUt on Пет Мар 13, 2009 12:44 am

Konjot напиша:А ако сметаме домашни миленичиња да не ја заборавам сестра ми!!!

тоа го вика брат ми за мене...
знам како и е на сестра ти...

иначе.. домашно милениче сеа за сеа само џукелата најубава...
ама имам и милениче.. не домашно... и многу го сакам.... Smile geek
avatar
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Нед Мар 15, 2009 3:21 pm

nUt напиша:
Konjot напиша:А ако сметаме домашни миленичиња да не ја заборавам сестра ми!!!

тоа го вика брат ми за мене...
знам како и е на сестра ти...

иначе.. домашно милениче сеа за сеа само џукелата најубава...
ама имам и милениче.. не домашно... и многу го сакам.... Smile geek
Као ти се вика МилениЧЧЧето?Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by nUt on Нед Мар 15, 2009 8:23 pm

Chaki напиша:Као ти се вика МилениЧЧЧето?Smile

е сега.. не е важно.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Chaki on Пон Мар 16, 2009 12:48 am

nUt напиша:
Chaki напиша:Као ти се вика МилениЧЧЧето?Smile

е сега.. не е важно.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ok....

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Боyана on Нед Мар 22, 2009 1:43 am

Ја сакам да имам морско прасе х)
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Боyана on Нед Мар 22, 2009 1:43 am

И ке си купам за роденден х)
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имате милениче?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот