Каде за нова година?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Пет Дек 26, 2008 8:37 pm

Јас за нова година најверојатно ќе бидам во карпош со другари од мало и од козле другари и другарки... а вие?
Можете слободно да наведете и по колку плаќате баш да споредиме затоа што нас за станот мн пари ни бараат
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by ATA_xD on Пет Дек 26, 2008 8:48 pm

pa vidi batka ova e dosta zanimlivo prasanje i se uste ne znam poso nemame najdeno stan a dugarkite ne gi pustaat podalaku od gorce i ondak TO. Isto taka batka ke slavam so tebe i se andevam na dobra vecer samo da ne bide negde nadvor so zizici
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Пет Дек 26, 2008 8:50 pm

У бутик царе со жижици и што се не ќе биде занимливо Smile
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by qetpoi on Саб Дек 27, 2008 3:49 am

Јас уште не сум одлучил и немам појма каде. Neutral

Не се замарам толку со Нова Година и со еуфоријата која владее, али со другари ќе најдеме место негде овие денови ваљда...

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 3:52 am

Да ви кажам и ние сме само на ваљда за наоѓање место зборам зашто нема шанси да се најде стан многу тешко и доколку се најде тогаш цената е невероватно голема така да незнам каде ќе славиме најверојатно ќе останеме со станот но нема смисла цената е изгор
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by qetpoi on Саб Дек 27, 2008 4:03 am

Ма и нигде да не одиш не е страшно, не знам зашто сите толку се возбудуваат кога е во прашање Нова Година... тоа е само еден... момент.

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by BobiD on Саб Дек 27, 2008 4:45 am

За нова година е битно да си со друштвото.Не е битно каде ке славиш!Very Happy Инаку во кафи~ ке славам=))

BobiD
Модератор
Модератор

Број на мислења : 21
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Chaki on Саб Дек 27, 2008 5:01 am

Не е битно кај си, битно е со кој си...
Иначе неаме уште најдено стан за ЊУ ЈИАР Smile
А ко шо глеам нема ни да најдеме...=/
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by MaJa on Саб Дек 27, 2008 11:47 am

Ааааа јас ке идам у стан кај некое си девојче у кисела вода=) претежно со деца од ѓорче влае и хром и најверојатно ќе даваме по 350 ден=)
avatar
MaJa
Чирак
Чирак

Број на мислења : 119
Age : 24
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 1:12 pm

350 ден леле зверови сте еј многу е евтино тоа ние ќе даваме најверојатно по 900 или слично ама еве сега за 3 сати ќе идеме да прашаме за една куќа од наша населба таа сакаат за евтини пари да ни ја изнајмат ако успееме супер bounce
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

hhihih

Пишување by Aki_Ronaldo_10 on Саб Дек 27, 2008 2:14 pm

Ne se zamaram so Nova Godina Razz

Aki_Ronaldo_10
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1
Age : 26
Местолокација : Pehcevo
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by dor4o on Саб Дек 27, 2008 8:37 pm

Па кај една другарка у стан Ќе биде интересно santa
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Саб Дек 27, 2008 8:50 pm

блиску сме до целта да најдеме стан!!!така да....ќе биде опасно за њу иар!! What a Face What a Face What a Face

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 8:53 pm

дада блиску сме многу блиску...
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by ATA_xD on Саб Дек 27, 2008 9:56 pm

aj da se nadevame na uspeh
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 10:00 pm

Абе ние се надеваме ама успех никако да дојде ајде да бидеме оптимисти до крај али .... Rolling Eyes
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by darkforce on Саб Дек 27, 2008 10:32 pm

За нова година у некојси кафич у Карпош.... Не сум информиран за името, али знам дека ќе биде лудо...
avatar
darkforce
Администратор
Администратор

Број на мислења : 53
Age : 27
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.orcenikolov.edu.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:40 am

море како тргнала работава,останавме на улица.......... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:44 am

Ај ај ќе се среди ќе завршиме у слаткарницата гледам јас иако тоа е една од полошите идеи ама тоа е тоа боље ишта него ништа Wink
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:48 am

брат сеа да не се остаам у темава со постови,ќе ти кажувам утре шо како.......... Smile

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 1:58 pm

абе сите по дома и господ да ве види... нема леб од славење нова година bounce
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by alekfcjuve on Нед Дек 28, 2008 3:29 pm

Nikle напиша:Ај ај ќе се среди ќе завршиме у слаткарницата гледам јас иако тоа е една од полошите идеи ама тоа е тоа боље ишта него ништа Wink

Нема Никле ни таму !! Типките несакале да идат у геге ! ПА не мораат !

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 3:31 pm

Ми се јави томче пред две минути и ми кажа дека ги пуштиле така да ќе идеме за 1час да прашуваме за таа куќата ако сакаш ајде со нас

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 3:59 pm

абе ќе биде нешто сигурно!!!можеме и без нив!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by zomG on Нед Дек 28, 2008 4:29 pm

Мене Бранко Црвенковски ми рече кај него дома ќе сме славеле ,

п.с Стриптизети земал

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот