Еднооки!!!

Go down

Еднооки!!!

Пишување by Duci GEGE on Чет Јан 08, 2009 6:51 pm

Што мислите за еднооки?

еве неколку клипчиња

хахаха Киро е ѕверот
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by dAME on Чет Јан 08, 2009 8:15 pm

Типците се ненормални Very Happy
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 8:18 pm

хаахаххаа....после К-15 најака емисија!!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 10, 2009 1:46 am

едноставно нелииииииии јас ќе те утепаммм lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by zomG on Саб Јан 10, 2009 2:06 am

аххххахаахаа дојди дедо да те голицне малце хааааааахааа

ЗаконН!

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 9:28 pm

Зевзек напиша:хаахаххаа....после К-15 најака емисија!!!!
се согласувам
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Male4ka on Саб Јан 10, 2009 11:17 pm

Е,еее да бе....
И Лазар ми рече......
Едноставно нели....
Шо збориш бе....
Поклетство.....
avatar
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 9:48 pm

Цепење се!!! Хахахахахахахахаххаха
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:23 am

абе к-15 готоо полека отпаѓаат ( сеа не викам дека не ги бива туку дека веќе стареат финтите доаѓаат нови)...сеа у шема се едноокиве...абе РАСТУРААТ
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:54 pm

хахахахахаха но комент стварно не закон Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:45 pm

ATA_xD напиша:
Зевзек напиша:хаахаххаа....после К-15 најака емисија!!!!
се согласувам
ја го подржавам атанасот
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:47 pm

Па со оглед на тоа дека финтата со едно око со раце и нозе им е позајмена од The Residents ок се стварно се смешни али понекогаш и не ги сфаќам некои од нив!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот