На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Go down

На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by nikle22 on Чет Јан 08, 2009 6:54 pm

Ајде да видиме ... мислам дека е интересна темава

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 7:56 pm

брат до сеа неколку пати иам даено преку мсн,или порака и сваќам дека е ептен бедно!!али јебига тоа е.....мислам дека најпаметно е да се каже тоа очи у очи....и со едноставни зборови:

не иде веќе...мислам дека време е да прекинеме!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by LeKi on Чет Јан 08, 2009 10:42 pm

не удирам корпи. ги терам тие мене да ми удрат корпа со тоа што ги нервирам и станувам досаден Twisted Evil
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by nUt on Чет Јан 08, 2009 10:49 pm

LeKi напиша:не удирам корпи. ги терам тие мене да ми удрат корпа со тоа што ги нервирам и станувам досаден Twisted Evil


lol! lol! lol! lol! lol! lol! добра ти е идеава.. само што послем ќе ти шират гласини дека си бил досаден Wink geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Ljupcomir on Саб Јан 10, 2009 10:07 pm

Имам едно другарче раскинува на многу интересен начин така што и вика на девојката: Мислам дека треба да раскинеме не е до тебе до мене е Very Happy
Ljupcomir
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 11, 2009 4:32 am

како давам контејнери... паааааа повеќето ми се десило да ме извараат па ги отеруем у 435012105 материне :lol!: а помалиот број се девојче извини ама мислам дека треба да стаиме крај не иде lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Buubz on Нед Јан 11, 2009 5:57 pm

A ljupco koj e toj?? Vaka nemoze da mi tekne sea...ja ne praam plancinja...momentot so ke mi tekne taka...samo nema fala bogu da ja navreduvam
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:23 am

абе о4и у о4и најбоље.....ама некои тоа го праат преку мсн и мене тоа ми кажуе дека де4кото нема храброст да те погледне у о4и ххх
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 7:36 pm

Хахахахаха на најдегенски начин шо може да постои даам корпи...!!! Лол преку мсн или смс хахаха џД а се има десено и очи у очи џД и мн е гадноууу џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:55 pm

Ljupcomir напиша:Имам едно другарче раскинува на многу интересен начин така што и вика на девојката: Мислам дека треба да раскинеме не е до тебе до мене е Very Happy
ХАхаха абе има и боље верзија
Не е до мене до тебе е хахахаха ЛоЛ Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Simon4e =) on Вто Јан 13, 2009 3:25 pm

Ljupcomir напиша:Имам едно другарче раскинува на многу интересен начин така што и вика на девојката: Мислам дека треба да раскинеме не е до тебе до мене е Very Happy
позната верзија ви е тоа!!! хаха Razz Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 3:29 pm

Хахахахахах јако раскинување еј!!! хахахаах
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 8:47 pm

на не лош начин
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by alekfcjuve on Сре Јан 14, 2009 3:18 pm

абе тоа е проста работа и викаш не е до тебе, до мене е и крај ако знае да чита меѓу редови ќе свати ако не брат преку мсн тогаш.Се зезам али најубаво е да бидеш искрен и да не лажеш, ако мислиш дека не ви иде да прекинеш а не со сила колку уште малце да се изгура.

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Toci on Чет Јан 15, 2009 1:51 pm

alekfcjuve напиша:абе тоа е проста работа и викаш не е до тебе, до мене е и крај ако знае да чита меѓу редови ќе свати ако не брат преку мсн тогаш.Се зезам али најубаво е да бидеш искрен и да не лажеш, ако мислиш дека не ви иде да прекинеш а не со сила колку уште малце да се изгура.
ХАхахахахаха
Ти- абе не е до мене до тебе е
Она- Абе до мене е не е до тебе
Ти- Абе не ми кажувај сеа до мене е не е до тебе
Она- Не не до мене е
Ти- е добро де до тебе е не е до мене
Хахахахахахахахахахахахахахахахахаха
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Ana Marija on Вто Јан 20, 2009 4:14 am

деца едни недозреани,како можете да раскинувате преку порака или мсн.тоа е најбедната ствар на светов.толку ли сте пички и немате храброст да напраите муабет очи во очи.ај може ќе сфатите некад коа ке видите како е кога стварно ќе сакаш некој!!!
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by R.G.D on Саб Јан 24, 2009 10:06 pm

Ana Marija напиша:деца едни недозреани,како можете да раскинувате преку порака или мсн.тоа е најбедната ствар на светов.толку ли сте пички и немате храброст да напраите муабет очи во очи.ај може ќе сфатите некад коа ке видите како е кога стварно ќе сакаш некој!!!

1. Цензурирај кога пцуеш.
2. ШО ТИ Е МА??
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Konjot on Чет Јан 29, 2009 1:49 am

Абе давам корпа многу лесно, а ако немам при рака одма трчам до пазарче и купуем едно 5-6 комада...
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој начин го/ја откачувате ( како давате корпи )?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот