Дали значи разликата во години?

Go down

Дали значи разликата во години?

Пишување by nikle22 on Чет Јан 08, 2009 6:56 pm

Ајде да видиме дали ви смета разликата во години или не. Пишете ги вашите мислења па и јас ќе го дадам моето.

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by nUt on Чет Јан 08, 2009 7:04 pm

во суштина годините многу значат... зависи во каква ситуација се наоѓаш.... јас имав дечко постар од мене 8 години ама беше ок затоа што бев хипи, тој беше хипи и воопшто го немаше тој памет ... во памет беше само 3 години постар од мене Very Happy но остајте ме мене кај и да е топла вода ќе измислам не ме рецкајте...

поентата ми беше.. додека си млад годините не се пречка... ама подоцна стануваат голем проблем.. Smile geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by LeKi on Чет Јан 08, 2009 7:16 pm

може 1-2 години.. ама 8 не affraid
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 7:51 pm

се согласувам со Нут!!!сеа не знаќат многу годините,добро ако е ептен голема разликата секако дека не!!али понатка значат годините!!!имаат голема улога!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:57 am

не зна4ат годините....хмм ја па мислам дека сега се важни !не би била со некој постар од мене поише од 3 години аа за понатаму еве веќе има парови со разлика од 10 и поише години .....
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Moniii on Пон Јан 12, 2009 2:32 am

Јас мислам дека баш сега не се важни вие нема да се венчате со тој... ма да и без претерување 8 год,... Мислам дека се понатака не се пречка годините поради тоа што се развиваат озбилни врски, а сега само поминуваме низ период... =)
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:04 am

па до 5-6 годдини али поишее...хммм
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Chaki on Вто Јан 13, 2009 7:28 am

Хмм...До 3-4 години...Максимум 5. lol!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 11:49 am

Хмм.. па до 3 години максимум
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 3:56 pm

Мама и тато се 4 хахахаха џД иначе искрено не глеам разлика у години како пречка за добра врска или брак...уств за врска појче особено сега а понатака више не се толку битни џД има многу бракови шо се со голема разлика на години па имаат успешен брак со деца сепак љубовта незнае за граници така??? Wink Wink Wink
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Moniii on Сре Јан 14, 2009 12:42 am

Дап се согласувам... Ако сите гледаат години... Ај не коментирам понатака хаха.......
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by LeKi on Сре Јан 14, 2009 4:16 am

Chaki напиша:Хмм...До 3-4 години...Максимум 5. lol!

wtf affraid

ај сега оди со некое девојче од 9г.. брат гледај што пишуваш lol!

_________________
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by BuGii on Сре Јан 14, 2009 4:28 am

2-3
BuGii
BuGii
Чирак
Чирак

Број на мислења : 113
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by alekfcjuve on Сре Јан 14, 2009 3:14 pm

Не значи се додека е мала сеа да не претеруваме да биде 7 год и слично сеапак нема старки да се фаќам

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 3:17 pm

LeKi напиша:
Chaki напиша:Хмм...До 3-4 години...Максимум 5. lol!

wtf affraid

ај сега оди со некое девојче од 9г.. брат гледај што пишуваш lol!

Хахахахахахахахахаахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха џД кај Чаки нема проблем бе и тоа е можно
Razz хахахахахахаха џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Toci on Чет Јан 15, 2009 1:46 pm

Боyана напиша:
LeKi напиша:
Chaki напиша:Хмм...До 3-4 години...Максимум 5. lol!

wtf affraid

ај сега оди со некое девојче од 9г.. брат гледај што пишуваш lol!

Хахахахахахахахахаахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха џД кај Чаки нема проблем бе и тоа е можно
Razz хахахахахахаха џД

Хахахахахахахахаха Чаки тука ни развива педофилија хахахахахахахаха
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Ana Marija on Вто Јан 20, 2009 4:50 am

alekfcjuve напиша:Не значи се додека е мала сеа да не претеруваме да биде 7 год и слично сеапак нема старки да се фаќам
ај те молам дефинирај ,,старки,,
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Simon4e =) on Сре Фед 04, 2009 12:16 am

Нема логика годините сеа да не се важни а понатаму да се!
Додека сме на оваа возраст (14),не е вооби4аено да идеме со некој од 20 години пошо сме у разли4ни периоди,ние у пубертет тој више...е возрасен,и разли4ни работи о4екуваме од врската.
Додека пак коа сме поголеми на пр (20) нема пре4ка да идеш со некоја што има 26....
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 12:52 am

Зависи од личноста!!! Различен човек различно мисли!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали значи разликата во години?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот