Тактики за шармирање !

Go down

Тактики за шармирање !

Пишување by nikle22 on Чет Јан 08, 2009 6:57 pm

Ајде да видиме секој има свој начин, да видиме кој е најоригинален!

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by nUt on Чет Јан 08, 2009 7:08 pm

смајл... доволно е... Wink geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 7:53 pm

nUt напиша:смајл... доволно е... Wink geek
и јас го делам истото мислење!!!на еден омсех,може да се излажат неколку цури!!! Very Happy Very Happy

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Buubz on Нед Јан 11, 2009 6:02 pm

hahha ili ne.....
abe zavisi..so ke mi tekne...
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:19 am

СМАЈЛ да ама не е само тоа.....има и др работи ама немора да ги кажуваме (зашо да се издаваме) хух Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:13 am

абее жп жп жп.....
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:18 pm

Хаха абе и давам еден филмски поглед и одма паѓа во несвест Very Happy
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Chaki on Саб Јан 17, 2009 6:22 am

Toci напиша:Хаха абе и давам еден филмски поглед и одма паѓа во несвест Very Happy
Опасен е дечково...Нема лабаВО! кај него.Со поглед убива...
или НЕ!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Ana Marija on Вто Јан 20, 2009 4:18 am

абе добро деколте,кратка сукњица и кое од глупиве машки нема да падне на тоа.дај малце реално да глеадаме
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by nUt on Вто Јан 20, 2009 6:30 pm

Ana Marija напиша:абе добро деколте,кратка сукњица и кое од глупиве машки нема да падне на тоа.дај малце реално да глеадаме

колку само не е тоа... јас баш сум хипик со долги фустани бушава коса без деколтиња штикли и такви сра*а и доволно е да му се насмеам на некој и одма скока...

се ти е до однесувањето... geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by R.G.D on Саб Јан 24, 2009 10:04 pm

Ја ако се насмеам ќе избега.
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 24, 2009 10:15 pm

Ana Marija напиша:абе добро деколте,кратка сукњица и кое од глупиве машки нема да падне на тоа.дај малце реално да глеадаме
прво зна4и ти бараш глуп де4ко ок....
а да не работиш пред МКЦ по втор пат те прашувам???
и ако си имаш природна убавина и нормален однос ( а го немаш-се понашаш ко к**ва),не ти требаат мини4и и деколтиња!! Very Happy
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Simon4e =) on Сре Јан 28, 2009 11:22 pm

тактики за шармирање....еххх!!!=)))
само еднаш ќе се насмеам....и готово хаха џД

Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тактики за шармирање !

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот