Што ставате во преден план карактер или убавина?

Go down

Што ставате во преден план карактер или убавина?

Карактер
 
Убавина
 
 
 
Види ги резултатите

Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by nikle22 on Чет Јан 08, 2009 7:01 pm

Отворена е анкета?
Како мислите вие ќе видиме...

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Duci GEGE on Чет Јан 08, 2009 7:04 pm

ја у преден план ја ставам убавината, зашто бољи ми е да биде убава отколку да има карактер, џабе ти е она ако има многу добар карактер а да биде некоја неубава... уште еднаш ќе кажам нема да ја зимам за жена
Duci GEGE
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by nUt on Чет Јан 08, 2009 7:06 pm

како можеш да ставаш убавина на прв план..? cyclops таа колку сака нека е убава ама ако е глупа пер што ќе правиш со нејзе? ќе те брука... секако дека не треба секогаш да се гледа карактерот , потребна е убавина.. ама колку и да е грд некој ако го сакаш ќе ти биде убав на тебе... така да... карактер прво... geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Зевзек on Чет Јан 08, 2009 7:54 pm

абе сеа за сеа ставам убавина у преден план,али за понатака ќе ми биде битно и карактерот!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by LeKi on Чет Јан 08, 2009 10:40 pm

убавина на прво место bounce
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by kiko_vlae on Чет Јан 08, 2009 11:11 pm

карактер
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Ljupcomir on Саб Јан 10, 2009 10:09 pm

Убавина пошо уште не гледам многу карактер Very Happy
Ljupcomir
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Buubz on Нед Јан 11, 2009 6:00 pm

Znaci hmm...so ke mi e ubavina ako nema karakter ako e nekoja glupaca koja se fura nema pocit kon dr i nema pocti kon tebe...a pak so ke mi e karakter pa ako nema ubavina...ja ne mislam da i staam kesa na glava...taka da ovie dve karakterv i ubavinava idat zaedno
Buubz
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Moniii on Нед Јан 11, 2009 9:36 pm

karakter mislam site pred mene kazaa veke =)
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by nikle22 on Нед Јан 11, 2009 9:52 pm

Па да голема улога има карактерот но сепак ние сме уште мали и како што веќе кажаа другите тој не е од пресудна улога, многу нормално дека таа треба да има добар карактер, но мислам дека многумина убавината ја ставаат на прво место како и јас сега за сега Cool

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:00 am

Тешко прашање!!!
Али потпуно се слагам со овој горе =))
сеа сите глеаме убавина ама подоцна ке ни биде мн важен карактерот !!!!
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 8:19 pm

nUt напиша:како можеш да ставаш убавина на прв план..? cyclops таа колку сака нека е убава ама ако е глупа пер што ќе правиш со нејзе? ќе те брука... секако дека не треба секогаш да се гледа карактерот , потребна е убавина.. ама колку и да е грд некој ако го сакаш ќе ти биде убав на тебе... така да... карактер прво... geek

Многу се согласувам тука карактер на прв план!!!
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 8:35 pm

Ххаха епа и јас се Согласувам Соо овааа НаД МЕНЕ... Very Happy хаха ајде Поздрав!٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
MaleckioToDCAiR
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Male4ka on Пон Јан 12, 2009 9:36 pm

На преден план карактер.Пр:може ќе ми се допадне онака физички,на прв поглед,али ако нема карактер,џабе е се..Треба и памет,а не само убавина..
Male4ka
Male4ka
Почетник
Почетник

Број на мислења : 45
Age : 25
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:50 pm

Па на прво место ставам карактер пошо заради убавина иам страдано али не е битно Пошо мислам дека во убавината во најчести случаеви нема карактери со исклучоци а во карактер може нема некоја убавина али сепак со исклучоци
хахаха шо ми е бе шо трескам глупости или у право сум барем за нешто ?!?!?!?!
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 3:53 pm

У прао си шо рече дека карактер прво али другово не разбрав нема везе сепак колку и да е грд/а тој/таа ако има добар карактер може и да ти стане убав/а џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Toci on Чет Јан 15, 2009 2:04 pm

Абе како и да е јас ставам карактер на прво место а за убавина ако треба ќе и стаам ќеса на глава хаххахахахахахахахахахаха ЛОЛ
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Konjot on Чет Јан 15, 2009 4:22 pm

Карактер фала богу, пошто ако видиш, полесно би се вљубил у некоја кога би ја запознал од поблиску него ли само да ја буљам и уста до земја да ми паѓа. И убавината е битен фактор али некако ја ја турам у втор план.
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by R.G.D on Саб Јан 17, 2009 4:31 am

Ми се случувало да се запознаам се и да гледам во убавина ама кога ќе видам дека има лош карактер некако ми се отсвиѓува да кажам.
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Dora:] on Саб Јан 17, 2009 7:46 am

epa prvo gleash ubavina .. i normalno kao si odgovarate dali ide muabetot Smile
i posle ke vidish sho karakter ima coekot ke go upoznaes.. i ke si vidish sho posle zavisi kao ti se sviga x]
Dora:]
Dora:]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by dAME on Нед Јан 18, 2009 6:31 pm

Buch993 напиша:Znaci hmm...so ke mi e ubavina ako nema karakter ako e nekoja glupaca koja se fura nema pocit kon dr i nema pocti kon tebe...a pak so ke mi e karakter pa ako nema ubavina...ja ne mislam da i staam kesa na glava...taka da ovie dve karakterv i ubavinava idat zaedno


Значи, ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА СТО ПАТИ ТИ ИМАМЕ КАЖАНО

а во врска со темава, карактер пред се.
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by dAME on Нед Јан 18, 2009 6:32 pm

Dora:] напиша:epa prvo gleash ubavina .. i normalno kao si odgovarate dali ide muabetot Smile
i posle ke vidish sho karakter ima coekot ke go upoznaes.. i ke si vidish sho posle zavisi kao ti se sviga x]


И тебе би те замолил на кирилица да пишуваш, фала .)
dAME
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Dora:] on Пон Јан 19, 2009 11:42 pm

dAME напиша:
Dora:] напиша:epa prvo gleash ubavina .. i normalno kao si odgovarate dali ide muabetot Smile
i posle ke vidish sho karakter ima coekot ke go upoznaes.. i ke si vidish sho posle zavisi kao ti se sviga x]


И тебе би те замолил на кирилица да пишуваш, фала .)


Po 100 pat neam makedonska podrshka na pc.
Dora:]
Dora:]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 12:55 am

Dora:] напиша:
dAME напиша:
Dora:] напиша:epa prvo gleash ubavina .. i normalno kao si odgovarate dali ide muabetot Smile
i posle ke vidish sho karakter ima coekot ke go upoznaes.. i ke si vidish sho posle zavisi kao ti se sviga x]


И тебе би те замолил на кирилица да пишуваш, фала .)


Po 100 pat neam makedonska podrshka na pc.

Па добро бе ако не се разбираш со компјутери иди прашај некој да ти помогне, тоа е бар лесно!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ставате во преден план карактер или убавина?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот