Омилено животно?

Go down

Омилено животно?

Пишување by zomG on Пет Јан 09, 2009 2:48 am

Кое ви е на вас омилено животно?

На мене ми е кучето

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Sandra on Саб Јан 10, 2009 6:52 pm

Мене нај ама најомилено животно ми е кучето Very Happy и тоа не било каква раса туку една посебна-Хаски Smile луге незнаете колку сум вљубена во таа раса...тие се толку мили онака баш пријатели на човекот...само имаат една мана мн бегаат Sad не смееш да ги оставиш сами у двор Smile
avatar
Sandra
Почетник
Почетник

Број на мислења : 18
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Konjot on Нед Јан 11, 2009 1:30 am

Омилено животно-хммм... желка и мунгос. lol! lol! lol!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 11, 2009 4:15 am

пааа волк лисица мечка глушец.... хахаха се зезам.или не.. ипак да.... најомилено животинче ми е кучето по раса леси или сибирски самојад(со белото крзно што е ко вук не ми текнуе дали така се вика правилно) ииии се надевам дека ќе ми донесе тато куче за роденден lol! lol! :lol!:
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Duci GEGE on Нед Јан 11, 2009 4:56 pm

омилено животно хммм... па кучето ама не некое куче ко на пример пикинезер туку некое убаво куче ко ротфајлер, сибирска хаска, доберман, шарпланинец и вучјак
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Sandra on Нед Јан 11, 2009 8:34 pm

Duci GEGE напиша:омилено животно хммм... па кучето ама не некое куче ко на пример пикинезер туку некое убаво куче ко ротфајлер, сибирска хаска, доберман, шарпланинец и вучјак
браво....секоја чест за Сибирската Хаска Smile Very Happy
avatar
Sandra
Почетник
Почетник

Број на мислења : 18
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Зевзек on Нед Јан 11, 2009 9:12 pm

баш би сакал да иам делфин!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 9:13 pm

Хахахахахахаха кај ке го чуваш бе??? Ја би за Лавче џД ама да имав голем двор и у кафез хаха џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Нед Јан 11, 2009 10:23 pm

Абее луѓее вака простто....мене најубаоо животинче ми е....Оваа БојанЧетоо.....хаххаа Коа ке го фатамм...не го пуштам...хх
Патем...би сакал....Едно Тигарче Малоо...хаха Ајт Поздрав! Razz
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 10:34 pm

Хахахахаха џД ја сум ти најубаво животинче??? Хахахаха
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 12:00 am

Хахаха да бее секоо...ајде сеа не се љутии шо кажав вака у јавност Razz хаха ајт секоо Љубим тее...Поздрав!Една Љубов..Б-С! Very Happy
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 1:04 am

животно....па малце ли ми е брат ми дома...хаха
незнам бе.....кит ама ако сака у подрум неам др место
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Chaki on Пон Јан 12, 2009 6:34 am

Епа:Закон е Wink Razz

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 2:17 pm

Чакиииии :Ѕ бљак!!!
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 2:31 pm

Chaki напиша:Епа:Закон е Wink Razz

Хахаха нешоо најако Razz Razz ...хахха.....шала шала...али сепак пак јако е... Razz Поздрав!
٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 2:44 pm

Chaki напиша:Епа:Закон е Wink Razz
лелеле кај го најде животново најбоље е џД
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 10:59 pm

ама е бљааак.....брр ко...нз шо ама ептеен е гадно
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 12, 2009 11:04 pm

чаки брат ептен е гадно

се забранува(и тоа со закон) повеќе да се стваат вакви слики!!!
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 1:45 pm

Мене ми е кучето најомилено Very Happy
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Боyана on Вто Јан 13, 2009 7:06 pm

Ххххххххххх џД ја многу сакам мајмунчињааа онака коа ќе те гушнат со рачињата хухууху сакам да имам мајмунчеееее џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 13, 2009 8:27 pm

Ја највише си го сакам она животното шо го гледам кога ке погледнам во огледало=) иначе сакам да имам хрчак или риби =) но исто така сакам панда...такво дебело.. хаха
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:35 am

Мајмун ама шимпанзо најјако е
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Konjot on Саб Јан 24, 2009 3:28 am

Chaki напиша:Епа:Закон е Wink Razz

Јооој бесно е брат бесно, hardcore, аууууууууууууууууууууууууууу, јес да е лигаво никакво али јако е
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by LeKi on Нед Јан 25, 2009 2:39 am

Chaki напиша:Епа:Закон е Wink Razz

Од кај ти слика од моето милениче?

_________________
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилено животно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот