Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Go down

Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Девојките, бидејќи се полесни.
 
Момците, бидејќи одма земаат шанса кога им се пружа.
 
Нема некој што не изневерува
 
Зависи од ситуацијата
 
Нема вистинска љубов во денешно време, така да и машки и девојки изневеруваат
 
 
 
Види ги резултатите

Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by nikle22 on Пет Јан 09, 2009 3:14 am

Отварам анкета
Кажете го своето мислење...

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by qetpoi on Саб Јан 10, 2009 5:51 pm

Па и машките и девојките, али гласам за девојките ипак... ние машките не изневеруваме. (А)

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 12:51 am

qetpoi напиша:Па и машките и девојките, али гласам за девојките ипак... ние машките не изневеруваме. (А)
ХАХАХАХААХАХААХ !!! Јаааооо ама ВИЦ !!!лол
не изневерувате а???не бе зашо .....
абе познато беше дека мушките изневеруваа ама сеа и ние влеговме у шема епа момци пазете се Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by nikle22 on Пон Јан 12, 2009 12:58 am

Лол ние се пазиме али сепак мислам дека ние сме ви го презеле тронод од поодамна х) Embarassed

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 1:11 am

Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by alekfcjuve on Пон Јан 12, 2009 1:34 am

Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах

Ауууууууу демек ти јаката фраерка, а со тоа што си го изневерила типот што си постигнала си го навела да нема разбирање кон женските, да ја изгуби довербата и да ги изневерува он сакајки да се одмазди зашто некоја него така му направила!Не сваќате ПОРАДИ ВАС СМЕ ТАКВИ КАКВИ ШТО СМЕ!!!!Ќе патиш од чудовиштето која сама го создаде!!!!

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 12, 2009 1:37 am

Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах


хахахахах да и ја сум варал ама девојчињата 3 пати повеќе вараат ова дечки од лично и персонално искуство ви зборам од толку цури по градов што сум мувал 3 пати повеќе ме изварале одколку јас lol!... бај д веј имаше еден случај ме извара со братучед ми :lol!:
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Moniii on Пон Јан 12, 2009 2:08 am

Луѓе бидете реални и женските и машките вараат... Женските го прават тоа ако не се задоволни од партнерот... А машките а видат некое поубаво девојче немој да не испуштат шанса... Што значи машките онака коа сакаат без причина, а нас женските не не задоволуваат =) Тако да жалам пак сме победиле... пошо машките се сите истиииии.............
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by nikle22 on Пон Јан 12, 2009 2:13 am

Moniii напиша:Луѓе бидете реални и женските и машките вараат... Женските го прават тоа ако не се задоволни од партнерот... А машките а видат некое поубаво девојче немој да не испуштат шанса... Што значи машките онака коа сакаат без причина, а нас женските не не задоволуваат =) Тако да жалам пак сме победиле... пошо машките се сите истиииии.............
Објасни ми каде го гледаш аргументот во твојов текст со кој укажуваш дека вие сте победиле или незнам што, а кој е натпреварот... мислам дека нема што кој да победува фактот е тој машките генерално гледано повеќе вараат... едноставно си ги искористуваат шансите, додека девојчињата се повнимателни, поверни кон партнерите... што им е добра особина, може и да се смести во врлини. Smile

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Moniii on Пон Јан 12, 2009 2:15 am

Па тоа што го кажа Ники истото и јас го тврдам хахаха... Не дека сме цвекиња за мирисање алииии... това ееее... и за победувањето у таа смисла дека сме полојални =)
Moniii
Moniii
Почетник
Почетник

Број на мислења : 61
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 5:42 am

alekfcjuve напиша:
Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах

Ауууууууу демек ти јаката фраерка, а со тоа што си го изневерила типот што си постигнала си го навела да нема разбирање кон женските, да ја изгуби довербата и да ги изневерува он сакајки да се одмазди зашто некоја него така му направила!Не сваќате ПОРАДИ ВАС СМЕ ТАКВИ КАКВИ ШТО СМЕ!!!!Ќе патиш од чудовиштето која сама го создаде!!!!

па ти ли си нашол да збориш за праење фраер пошо си изневерил некоја ....МА ДАЈЈЈЈ....поради нас??? ма немоој
тоа е поради тоа шо неможете да си кажете ДОСТА....и неможете дур сте со една да останете само со таа.....
и не сме на натпревар кој поише варал....не е тоа поентата!!!!треба малце да се смират и двете страни и вие машките да не се наметнувате со своето свето ЕГО
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 12, 2009 6:20 am

Simon4e =) напиша:
alekfcjuve напиша:
Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах

Ауууууууу демек ти јаката фраерка, а со тоа што си го изневерила типот што си постигнала си го навела да нема разбирање кон женските, да ја изгуби довербата и да ги изневерува он сакајки да се одмазди зашто некоја него така му направила!Не сваќате ПОРАДИ ВАС СМЕ ТАКВИ КАКВИ ШТО СМЕ!!!!Ќе патиш од чудовиштето која сама го создаде!!!!

па ти ли си нашол да збориш за праење фраер пошо си изневерил некоја ....МА ДАЈЈЈЈ....поради нас??? ма немоој
тоа е поради тоа шо неможете да си кажете ДОСТА....и неможете дур сте со една да останете само со таа.....
и не сме на натпревар кој поише варал....не е тоа поентата!!!!треба малце да се смират и двете страни и вие машките да не се наметнувате со своето свето ЕГО
значи одамна го знам детево и тврдам дека никад нема варано,и дека нема никогаш да вара!!!а у право е.....ние трчаме по вас,а вие ќе не изварате со првиот што ќе помине.....и после машкото сакајќи да врати со исто мера,го прави истото!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Боyана on Пон Јан 12, 2009 3:40 pm

alekfcjuve напиша:
Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах

Ауууууууу демек ти јаката фраерка, а со тоа што си го изневерила типот што си постигнала си го навела да нема разбирање кон женските, да ја изгуби довербата и да ги изневерува он сакајки да се одмазди зашто некоја него така му направила!Не сваќате ПОРАДИ ВАС СМЕ ТАКВИ КАКВИ ШТО СМЕ!!!!Ќе патиш од чудовиштето која сама го создаде!!!!

Немаш памет!!! Фала на зборовите сама си се знам каква сум и нема да ме погоди нишо твое!!! Значи шо кажав дека еднаш сум варала не беше намерно варање и да се напраам нешо значи таа е една работа за која сум се каела многу и се тоа беше мн спонтано такоф е животот неможеш да ме наречеш така пошо не ме знаеш!!! И да ти кажам иам чувства и знам како е да те изневерат!!! ПРЕЛОШО и знам како е да изневериш исто прелошо!!! Значи после тоа се дозна дека тоа сум го напраила и ја сум за таа постапка шо тој ја напраи пошо не поднесувам такво нешо!!! Значи и вие не сваќате дека и ние поради вас машките многу се расипуваме!!! И убаво да завршам!!! СИТЕ ИЗНЕВЕРУВААТ!!! Не се прајте светци ќе видите некој ден кога и вие спонтано ке изневерите!!! Ми се нема вратено тоа што го напраив а коа би ми се вратило нема да простам како што си неам самата на себе простено!!! И не би патела пошо не сум такво нешо како ме нарече сама си знам шо сум и нема никој да ми суди се ќе ми се врати!!! А тоа какви сте не ве праи некој трети туку самите ВИЕ!!! Поздрав!!! Wink
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 7:20 pm

Зевзек напиша:
Simon4e =) напиша:
alekfcjuve напиша:
Боyана напиша:Машките изневеруваааат Mad хахахааа немора да значи и женските изневеруваат tongue од лично искуство зборам... Razz хахахах

Ауууууууу демек ти јаката фраерка, а со тоа што си го изневерила типот што си постигнала си го навела да нема разбирање кон женските, да ја изгуби довербата и да ги изневерува он сакајки да се одмазди зашто некоја него така му направила!Не сваќате ПОРАДИ ВАС СМЕ ТАКВИ КАКВИ ШТО СМЕ!!!!Ќе патиш од чудовиштето која сама го создаде!!!!

па ти ли си нашол да збориш за праење фраер пошо си изневерил некоја ....МА ДАЈЈЈЈ....поради нас??? ма немоој
тоа е поради тоа шо неможете да си кажете ДОСТА....и неможете дур сте со една да останете само со таа.....
и не сме на натпревар кој поише варал....не е тоа поентата!!!!треба малце да се смират и двете страни и вие машките да не се наметнувате со своето свето ЕГО
значи одамна го знам детево и тврдам дека никад нема варано,и дека нема никогаш да вара!!!а у право е.....ние трчаме по вас,а вие ќе не изварате со првиот што ќе помине.....и после машкото сакајќи да врати со исто мера,го прави истото!!!
па ти незнаеш шо збориш жими се хаха Smile ....па вие и коа имате девојка ако слу4ајно ви се најде некја убава неможете да и ре4ете не зафатен сум ..мора да ја смувате...ааа не викам дека нема слу4аи каде жеснкото варало зашо нејќела да пропушти шанса само во поголем дел од слу4аите ние сме варале зашо сме биле повредени од тоа шшо вие сте варале и бла бла се уморив ....ФАКТ е дека и ние и вие вараме!!!!и немоеш да каеш кој поише пошо има мн мн разли4ни слу4аи Rolling Eyes
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 12:58 pm

ПА мислам дека зенските повише али да не ги фалам машките пошо сум машко мислам дека во одредени моменти и ние изневеруваме повише
Toci
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:52 pm

Од сите 5 во анкетата-ПОДОЛГОТО!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите кој повеќе изневерува, момците или девојките?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот