www.zulu.mk

Go down

www.zulu.mk

Пишување by qetpoi on Пет Јан 09, 2009 5:20 am

Можеби знаете, сајтов служи за гледање на македонски канали, А1, А2, Сител, Канал5 и тие останатите..
Квалитетот не е лош, мене ептен ми е корисен сајтов.

http://www.zulu.mk/

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.zulu.mk

Пишување by Chaki on Саб Јан 10, 2009 10:01 pm

qetpoi напиша:Можеби знаете, сајтов служи за гледање на македонски канали, А1, А2, Сител, Канал5 и тие останатите..
Квалитетот не е лош, мене ептен ми е корисен сајтов.

http://www.zulu.mk/
Фала брат,јака работа,сеа ни за телевизија нема да станам од компјутер. lol!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.zulu.mk

Пишување by Saint_GHB on Нед Јан 18, 2009 3:40 pm

Опа.. сеа кај ке се глеада ТВ =)
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.zulu.mk

Пишување by LeKi on Пет Јан 23, 2009 6:06 pm

пробав ама многу сецка Smile

_________________
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: www.zulu.mk

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот