Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Go down

Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by nikle22 on Пет Јан 09, 2009 8:44 pm

На искачување во кадар Даме и Тоци


Од лево на десно (Чаки,Андреј,Тоци,Даме;Аце)Од лево на десно ( Ата, Љупчомир, Зевзек)


Од лево на десно ( Дор4о,Зевзек,Никле,Ата,Алекфцјуве)


Стоп за спамери Чаки


Камионот на Бркајработа


Даме, Никле, Љупчомир


Никле, Алекфцјуве


Никле,ЗомГ,Дор4о


Сликање без граници


Алекфцјуве,Никле


Слика 36


Тоци местејќи го светлото


Тоци го направи светлото


Распеани


Снешкото што го направивме


Дор4о до снешкото


Даме до снешкото


Љупчомир до снешкото


Никле до снешкото


Алекфцјуве до снешкото


Последната промена е направена од Nikle на Пет Јан 09, 2009 10:36 pm. Мислењето е променето 3 пати.

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by dAME on Пет Јан 09, 2009 8:55 pm

Хахаха Никле ју ќен дуит Smile Smile Smile

Леле сите што беа нека кажата како си поминавме,
Поздрав.
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Garfield on Пет Јан 09, 2009 10:28 pm

Top:) Што не сте ги сликале бодликавите жици,и кога тоци го тепате?Very Happy

_________________
avatar
Garfield
Администратор
Администратор

Број на мислења : 822
Age : 24
Местолокација : Скопје
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот http://www.badijala.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Ljupcomir on Пет Јан 09, 2009 10:35 pm

Супер си поминавме стварно требаше сите да дојдете феноменално ќе си поминевте како што си поминавме ние Very Happy
avatar
Ljupcomir
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 401
Age : 24
Местолокација : Живеам далеку, а утре ќе врне
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by dAME on Пет Јан 09, 2009 10:39 pm

Леле стварно беше закон, да има уше некој собир вака нема да биде лошо Smile
avatar
dAME
Шеф
Шеф

Број на мислења : 361
Age : 24
Местолокација : Дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-02

Преглед на профилот на членот http://www.maxporn.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by zomG on Пет Јан 09, 2009 11:58 pm

Најтоппп беше. Тоци е геј

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Chaki on Саб Јан 10, 2009 12:39 am

Нај Нај Е*ење било...WinkТребаше сите да доеме...-.-
Тоци Геј!(Не го слушајте ќе ве излаже)Evil or Very Mad
ПозЗдрав до Бркај Работа ЕкипаWink
Нај ЗАКОН бешеWink

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Зевзек on Саб Јан 10, 2009 3:13 am

едноставно најдоброоооооооооооооооо!!!
мора уше една ваква тура да напраиме!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by nUt on Саб Јан 10, 2009 11:06 am

хахахахахаххахаххаха... lol! lol! lol! lol! lol!

ај сликиве се... не коментирам.. се изнасмеав... особено снешкото... lol! lol! lol! lol!


доооообрии сте... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy geek
avatar
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by ATA_xD on Саб Јан 10, 2009 4:22 pm

najbolje bese
toci faggot
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 9:24 pm

Ххахах Немај гајлее...Фурајтее...Ваљда ке испадне прави деца од вас.... Razz
Хаххаха као шо рекоф бее немај Гајлее...Само Фурај!!!Поздрав!
Very Happy٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 12, 2009 9:29 pm

хахаха јаки се фотките... но дали тоци го мести светлото или игра стриптиз тоа е прашањето... хахаха мала шала


Последната промена е направена од Duci GEGE на Пон Јан 12, 2009 10:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Saint_GHB on Пон Јан 12, 2009 10:23 pm

хаха диви сте .. позз до вас =) ата нооб
avatar
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Chaki on Вто Јан 13, 2009 4:15 am

Duci GEGE напиша:хахаха јаки се фотките... но дали тоци го мести светлото или игра стриптиз тоа е прашањето... хахаха мала шала
Е ае доста се лажевме,Тоци Стриптиз игра... lol! lol! lol!

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Toci on Сре Јан 14, 2009 4:56 pm

Phillip напиша:Top:) Што не сте ги сликале бодликавите жици,и кога тоци го тепате?Very Happy
Хахахаха абе они не ме тепаа и нишо не ми направиа али ја ги заебав гадно а плус тоа и Чаки малце само што пукнав од смеење коа ги глеав како пола саат се искачуваат хахахааха Се извинувам хахахаха Very Happy ЛОЛ
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Antonio on Саб Јан 17, 2009 8:56 pm

Саде децаVery Happy

Никле најозбилен еVery Happy
avatar
Antonio
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 5
Age : 30
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Chaki on Пон Мар 09, 2009 9:04 pm

Toci напиша:
Phillip напиша:Top:) Што не сте ги сликале бодликавите жици,и кога тоци го тепате?Very Happy
Хахахаха абе они не ме тепаа и нишо не ми направиа али ја ги заебав гадно а плус тоа и Чаки малце само што пукнав од смеење коа ги глеав како пола саат се искачуваат хахахааха Се извинувам хахахаха Very Happy ЛОЛ
Не се секирај бе.......
......Не ти е простено! Wink (ХА ХА!)Л`жам.

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бркај работа (crew) Водно 9.01.09 - фотки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот