ТВ на интернет !!!

Go down

ТВ на интернет !!!

Пишување by kiko_vlae on Саб Јан 10, 2009 12:26 am

ако сака некој да си гледа на раат некоја македонска телевизија нека ја посети zulu.mk!!!!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВ на интернет !!!

Пишување by qetpoi on Саб Јан 10, 2009 1:34 am

Веќе има тема за zulu.mk, во интересни сајтови. Оваа плаче за клуч и канта. Wink

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот