Дали сте заплакале на некој филм?

Go down

Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Duci GEGE on Нед Јан 11, 2009 6:39 pm

Едноставно дали некогаш сте заплакале на некој филм? ако сте заплакале тогаш кажете на кој
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by nikle22 on Нед Јан 11, 2009 9:39 pm

Па најтажен филм ми беше Титаник, но не сум заплакал, барем досега не ме расплакал некој филм.

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 9:42 pm

Аууу како да не сум плачелааа...сум растурала хахахах џД али тоа е...ама обично плачам на добрина еј џД хахах коа ке умре некој не толку али на среќа...пфффф Smile
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:21 am

Лелеее ја се кинам од пла4ење и на среќа и на тажно.....ина4е на ТИТАНИК шо е осварување на векот пла4ев НЕНОРМАЛНО зна4и саат време откако го изглеаф уше липтав онака.....после нз не ми текиња ама знам дека а има некоја траги4на љубовна сторија ја мора да се распла4ам :Ѕ:Ѕ
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:50 pm

коа чак норис изгуби од брус ли
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 3:51 pm

titanic
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 4:36 am

има некои
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:32 pm

Има поише а еден од нив е титаник Sad
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 7:01 pm

на титаник баш не заплакав...ја на пинк пантер сум плачелл и тамо некои
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:25 am

Artificial Intelligence (AI)
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by kiko_vlae on Нед Фед 01, 2009 3:08 am

има доста филмчиња шо сум се растажил...ама никад не сум заплакал...може солза две Sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:25 pm

Па ми се има случено на два три филма!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте заплакале на некој филм?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот