Омилен глумец/глумица?

Go down

Омилен глумец/глумица?

Пишување by Duci GEGE on Нед Јан 11, 2009 6:53 pm

Кој ви е омилен глумец/глумица? ако го имате кажете го

Мене омилени глумци ми се Jason Statham, Nicolas Cage и Dwayne Johnson, а омилени глумици Angelina Jolie и Jessica Alba
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by nikle22 on Нед Јан 11, 2009 9:38 pm

Hilary Duff, Angelina Jolie а од глумците Бред Пит, Адам Сендлер

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Боyана on Нед Јан 11, 2009 9:45 pm

Ауууу ја едноставно...СЕ ДИВАМ на Адам Сендлер го обожавам глумици...Џесика Алба...нз други... ххх толку џД
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 12, 2009 3:28 am

Кира Најгхтли, Џоли, Бред Пит, Џони Деп....ЏИМ КЕРИ , ЕДИ МАРФИ....и дррр..


Последната промена е направена од Simon4e =) на Саб Сеп 05, 2009 7:47 pm. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by dor4o on Пон Јан 12, 2009 5:06 am

Абе Чак Норис и никој друг хехе
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Зевзек on Пон Јан 12, 2009 6:35 am

Чак норис и АНЏЕЛИНА ЏОЛИ мојата неостваерна љубов!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 2:17 pm

Зевзек напиша:Чак норис и АНЏЕЛИНА ЏОЛИ мојата неостваерна љубов!!!
хахахаха..абе седи тука Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by ATA_xD on Пон Јан 12, 2009 3:45 pm

ЧАК НОРИС СЕ ЗНАЕ
avatar
ATA_xD
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 643
Местолокација : зад 7 планини 7 мориња 7 океани 7 реки 7 долини и 7 трафики
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:49 pm

Па Анџелина Џоли и Брет Пит и не за џабе се маж и жена
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:49 pm

ATA_xD напиша:ЧАК НОРИС СЕ ЗНАЕ
дефинитивно...ова беше најточниот и најреалниот одговор од сите
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:27 am

Ја забораиф Ева Лонгориа џД џД џД секси е многу!!! Не сваќајте погрешно...-.-
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Chaki on Сре Јан 14, 2009 7:28 pm

ATA_xD напиша:ЧАК НОРИС СЕ ЗНАЕ
Чак не е Глумец,све е вистина кај него,нема глумење.
Иначе...Глумица:Џоли,Глумец:Еди Марфи

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 11:02 pm

Еииии БОТ фала шо ме потсети на Еди Марфи кома е чоеков!!! Хахахахахаха џД ама ја секад сум и ќе бидам за АДАМ СЕНДЛЕР!!!
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:13 am

Џим Кери
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by kiko_vlae on Нед Фед 01, 2009 3:15 am

ко шо ќе те насмеат џим кери и еди марфи а тука се и џеки чен и овен вилсон незнам кој друг...тие 4-ца ми се најзакон...сакам да напраат еден јак заеднички филм...а за глумици анџелина џоли,хилари даф и шо е најважно ЕВА ЛОНГОРИЈА...мммммм типката е аууууу прсти да си излижеш слатка ко милка чоколада lol!
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:21 pm

R.G.D напиша:Џим Кери

Исто и на мене!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Wiki on Сре Jул 29, 2009 4:59 am

Carmen Villalobos - Каталина (sin senos no hay paraiso), Тринидат (la tormenta), Алехандра (NINOS RICOS, POBRE PADRES)
а за глумец не ми текнува во моментов Very Happy
avatar
Wiki
Почетник
Почетник

Број на мислења : 3
Age : 26
Местолокација : Дома!
Држава :
Поени :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-07-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен глумец/глумица?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот