Проблем

Go down

Проблем

Пишување by J@N@ on Пон Јан 12, 2009 3:55 pm

тука кажувајте проблеми во врска со форумов.знам дека ова е тема за Админи ама пошо нема еве јас отворив
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблем

Пишување by zomG on Пон Јан 12, 2009 4:07 pm

Има тема прашања за Администраторите , едно исто лоК

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот