СТР2-Во Населба...Во живо...

Go down

СТР2-Во Населба...Во живо...

Пишување by MaleckioToDCAiR on Пон Јан 12, 2009 4:56 pm
Тука пишувајте си мислења за настапов на хип хоп теза....За тракава и тако даље..Поздрав!


Почит!Една Љубов!
٠●•ToShKaA·MaLeChKioT·oD·CAiR•●·
avatar
MaleckioToDCAiR
Чирак
Чирак

Број на мислења : 111
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СТР2-Во Населба...Во живо...

Пишување by zomG on Пон Јан 12, 2009 5:05 pm

има тема мак рап таму стави ја -.-

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот