CSI Истрага на местото на злосторството

Go down

CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Duci GEGE on Пон Јан 12, 2009 9:21 pm

Што мислите за серијава?

Ја мислам дека ова е занимлива серија една од подобрите серии
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by kiko_vlae on Вто Јан 13, 2009 2:35 am

интересна е ама најгадно ми е коа некој ќе донесат на обдукција и коа ќе го сечат аууууу бљакккк Suspect Crying or Very sad Crying or Very sad
avatar
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Toci on Вто Јан 13, 2009 2:38 pm

Една од најдобрите серии досега прикажани во македонија а посебно ЦСИ- мајами
avatar
Toci
Шеф
Шеф

Број на мислења : 418
Age : 25
Местолокација : Дома и кај Чаки од време на време хаха Лажам
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Buubz on Вто Јан 13, 2009 6:58 pm

абе закон е серијата само шо не е баш реална мн мн
avatar
Buubz
Шеф
Шеф

Број на мислења : 438
Age : 25
Местолокација : Погледни преку прозор...ќе ме видиш..
Поени :
40 / 10040 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Боyана on Сре Јан 14, 2009 12:25 am

Најзакон е!!! ХххххххххххххххххххххххххххххххххххХ
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by R.G.D on Чет Јан 15, 2009 5:14 am

[quote="Buch993"]абе закон е серијата само шо не е баш реална мн мн[/quote

Е шо не е реално??
avatar
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Chaki on Чет Јан 15, 2009 5:41 am

Buch993 напиша:абе закон е серијата само шо не е баш реална мн мн
Може си грешка.
Ја мислам дека се е реално у серијата.И мислам дека е најдобра серија шо ја давале на нашибе ТВ канали.
Али ќе биде боље коа ќе го видиме Раде Шербеџија во улогите! Wink

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Боyана on Пет Јан 16, 2009 11:56 pm

Реална е зашо да не е??? Wink
avatar
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by J@N@ on Саб Јан 17, 2009 2:26 pm

закккккккооооооооон ееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
J@N@
Мајстор
Мајстор

Број на мислења : 218
Age : 23
Местолокација : зад трафиката
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: CSI Истрага на местото на злосторството

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот