Каде за нова година?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 4:44 pm

па брат дај напраи нешо таму да дојдам и јас...Киро таму е? lol!
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:25 pm

уффф...ја би дошл само ако ккиро мава стриптиз со ѕинго!!!неуниптлив тандем!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by zomG on Нед Дек 28, 2008 7:27 pm

Duci GEGE напиша:па брат дај напраи нешо таму да дојдам и јас...Киро таму е? lol!
Едната стриптизета ќе биде Киро др. ќе бидам јас , влез 500 денари Cool

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Нед Дек 28, 2008 7:27 pm

ааааааааааааааааа...опасно дуо,би сакал да присуствуваМ!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:30 pm

епа брат тогаш кога ке идеш викај и ја идам ја 600 ке дадам само да видам каков стриптизер си
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by zomG on Нед Дек 28, 2008 7:36 pm

Duci GEGE напиша:епа брат тогаш кога ке идеш викај и ја идам ја 600 ке дадам само да видам каков стриптизер си

Сеа ако си сам дома и имаш пари викај. :lol!: :lol!: :lol!:

_________________
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Нед Дек 28, 2008 7:38 pm

сам не сум а пари имам ама финтата е да ве видам заедно со Киро
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by nikle22 on Нед Дек 28, 2008 7:42 pm

Кире е членот што е најпосакуван на форумот можеме да го прогласиме за наш заштитен знак Rolling Eyes

_________________
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by dor4o on Пон Дек 29, 2008 5:14 pm

Никле брат добар план за нова година ама усте да имавте најдено и стан хахахахаха
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Duci GEGE on Пон Дек 29, 2008 5:25 pm

dor4o напиша:Никле брат добар план за нова година ама усте да имавте најдено и стан хахахахаха

а шо ти си нашол стан и фраер си?
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Зевзек on Пон Дек 29, 2008 8:34 pm

Duci GEGE напиша:
dor4o напиша:Никле брат добар план за нова година ама усте да имавте најдено и стан хахахахаха

а шо ти си нашол стан и фраер си?
убивање у поим!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
avatar
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Chaki on Пон Дек 29, 2008 8:40 pm

Хахахаха го уби со зборови. Twisted Evil

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Chaki on Пон Јан 05, 2009 12:00 am

Мислам дека треба да се заклучи темава...SmileИли ќе стои до другата година?Smile
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде за нова година?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот