Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Go down

Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by alekfcjuve on Саб Дек 27, 2008 1:54 pm

Момци досега имше фан клубови каде пишувавте за некој ваш омилен тим од денес јас ја имам честа да ви го претставам анти фан клубот ИНТЕРМИЛАН каде што можеш слободно да се изјасниш против двата п....и тима од МИЛАНО .Ако има некој како мене што му одат на живци некој од овие два тима или некои поединци како Ибрахимович(да го вработиме у бурекџилница) и Шевченко(нека иде на пластична за ноцот) слободно нека пише и да го сподели со нас своето мислење!
ПС- ЈА ГИ МРЗАМ И ДВАТА ТИМА !! лузери
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by nikle22 on Саб Дек 27, 2008 1:56 pm

Јас го мразам Интер многу ми е некако пацерски тимот едноставно ме нервираат, најчесто нефер доаѓаат до резултати па те подржувам а за милан... моментално ги сожалувам не ги мразам cheers
avatar
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by zomG on Саб Дек 27, 2008 1:59 pm

И што праиме ако некој навива за Интер? ќе оставиме да се караат во него? Имате фан клуб Јуве што сакате прајте таму Rolling Eyes
avatar
zomG
Администратор
Администратор

Број на мислења : 782
Age : 109
Местолокација : ШоТиЕБе?
Поени :
125 / 100125 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://www.portaldownloads.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by Duci GEGE on Саб Дек 27, 2008 2:11 pm

И ја ги мразам Милан ама Интер повеќе поради оној Ибрахимович што со носот е у вечен офсајд
avatar
Duci GEGE
Модератор
Модератор

Број на мислења : 828
Age : 25
Местолокација : Скопје,Македонија
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

::..

Пишување by alekfcjuve on Саб Дек 27, 2008 2:11 pm

zomG напиша:И што праиме ако некој навива за Интер? ќе оставиме да се караат во него? Имате фан клуб Јуве што сакате прајте таму Rolling Eyes

Ако нешто ти пречи за Анти фан клуб кој те тера да постираш !!! Оди бркај работа таму гледај по други фан клубови !!! Ајт :lol!:
avatar
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by qetpoi on Нед Дек 28, 2008 3:46 am

Темава ќе оди во неповрат. И онака никогаш нема да се развие дискусија, како во фан клубовите, само ќе има провокации, пцуење, мислења од типот: ИНТЕР СЕ ЛУЗЕРИ!, ИНТЕР НЕМААТ ВРСКА! и така натаму и така наваму, и секако, банови.

qetpoi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 141
Age : 25
Местолокација : Куманово
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Анти ФАН КЛУБ ИНТЕРМИЛАН

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот