Курсаџии

Go down

Курсаџии

Пишување by dor4o on Чет Јан 15, 2009 2:30 am

Лугето се легенди нема што.
avatar
dor4o
Чирак
Чирак

Број на мислења : 144
Местолокација : Скопје
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Курсаџии

Пишување by Chaki on Чет Јан 15, 2009 5:04 am

Хахахаххаха ме изнасмеа.
Ѓуро Палица...Фор лајФ!Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
avatar
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Курсаџии

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:29 pm

Абе тука нема коментар најбољи се!!! Сите без исклучок!!!
avatar
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Курсаџии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот