Забранет секс на јавни места ?!!

Go down

Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Saint_GHB on Саб Јан 17, 2009 7:58 am

Владата пред еден месец воведе закон за забрана за секс на јавни места! Вашите коментари и мислења Постирајте ги тука
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 17, 2009 5:08 pm

хахаха....зашо таква забрана, ја првпат слушам,ххх незнам шо да искоментирам ама....изглеа и немало потреба!!
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 18, 2009 2:13 am

да да нема потреба... си видела у парк и на водно шо праат... ако не ја ќе ти кажам... се еба***т.... многу пати сум сретнал
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Chaki on Нед Јан 18, 2009 3:36 am

Е ако де...Нишо лошо.
Ако ти е до е*аа*е моеш и дома... Smile

_________________


I am 84% addicted to Counterstrike. What about you?
Chaki
Chaki
Модератор
Модератор

Број на мислења : 1256
Држава :
Поени :
65 / 10065 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Ana Marija on Вто Јан 20, 2009 4:20 am

хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра
Ana Marija
Ana Marija
Почетник
Почетник

Број на мислења : 17
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Боyана on Сре Јан 21, 2009 7:34 pm

Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра

Оф леле си имаш проблем ти иначе арно шо забраниле џД
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Simon4e =) on Саб Јан 24, 2009 10:25 pm

Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра
тебе ти треба психијатар
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by LeKi on Нед Јан 25, 2009 2:30 am

Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра

не се сите како тебе да се еб*т секаде

_________________
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Број на мислења : 777
Местолокација : Куманово, Македонија
Поени :
120 / 100120 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by kiko_vlae on Нед Јан 25, 2009 2:32 am

Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра


хахаха а шо ти си некое др*љ*ш*е па чим вреди да ризикуваш Question Question lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by nUt on Нед Јан 25, 2009 3:12 am

бреее нехумани луѓе.. и кај ќе идеме сеа со Буги? lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

се шалам.. geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Saint_GHB on Нед Јан 25, 2009 4:06 am

Што имате против вие против секс на јавни места. Се разбира не у автобус ама еве на пример на водно или некоја слична локација. Пар .. се напалиле и имаат секс. Каде е тука проблемот ?
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Saint_GHB on Нед Јан 25, 2009 4:12 am

kiko_vlae напиша:
Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра


хахаха а шо ти си некое др*љ*ш*е па чим вреди да ризикуваш Question Question lol! lol! lol!

Зашто сите го напагате девојчето? Што ако има некој партнер со кој имаат долга врска и имаат секс? Зар да ги смируваат своите чувства и нагони за секс? Кога ке дојдете во таква ситуација ке сфатите. (не ви зборам од искуство )
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 26, 2009 12:51 am

Saint_GHB напиша:
kiko_vlae напиша:
Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра


хахаха а шо ти си некое др*љ*ш*е па чим вреди да ризикуваш Question Question lol! lol! lol!

Зашто сите го напагате девојчето? Што ако има некој партнер со кој имаат долга врска и имаат секс? Зар да ги смируваат своите чувства и нагони за секс? Кога ке дојдете во таква ситуација ке сфатите. (не ви зборам од искуство )
Го напаѓаме девој4ето зашто сите мислења и се коа да ги кажува некоја....нвм
и + се кара со цел форум
Rolling Eyes Neutral
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Saint_GHB on Вто Јан 27, 2009 1:38 am

Simon4e =) напиша:
Saint_GHB напиша:
kiko_vlae напиша:
Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра


хахаха а шо ти си некое др*љ*ш*е па чим вреди да ризикуваш Question Question lol! lol! lol!

Зашто сите го напагате девојчето? Што ако има некој партнер со кој имаат долга врска и имаат секс? Зар да ги смируваат своите чувства и нагони за секс? Кога ке дојдете во таква ситуација ке сфатите. (не ви зборам од искуство )
Го напаѓаме девој4ето зашто сите мислења и се коа да ги кажува некоја....нвм
и + се кара со цел форум
Rolling Eyes Neutral


ЗНам дека се кара со сите но во врска со темава има право !!!
Saint_GHB
Saint_GHB
Чирак
Чирак

Број на мислења : 115
Age : 25
Местолокација : K4
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Simon4e =) on Вто Јан 27, 2009 1:49 am

ок ако ти мислиш така....=))
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Konjot on Чет Јан 29, 2009 1:44 am

Ana Marija напиша:хахаах,кој не пробал не знае,затоа и не ви смета законов,што е до мене некад вреди да ризикуваш 1500 евра

По голема нимфоманка не сум сретнал до сеа...Натака нејќам да коментирам...
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by kiko_vlae on Чет Јан 29, 2009 3:04 am

Saint_GHB напиша:Зашто сите го напагате девојчето? Што ако има некој партнер со кој имаат долга врска и имаат секс? Зар да ги смируваат своите чувства и нагони за секс? Кога ке дојдете во таква ситуација ке сфатите. (не ви зборам од искуство )

баце ако си толку попален бољи иди у подрум а не на сред улица...јас немам ништо против за сексот на јавни места ако сака некој нека ја раскости сред партизанска или на плоштад мене не ми смета...ама тие ќе фукнат по незнам колку е казна мислам 1000 евра...и ние ќе ги крадеме колите од старите наши за да иаме секс... ама ако те фатат ем у станица пошо без дозвола зимаш кола и татко ти ќе лежи ем казна...а зашо да ризикуваш коа можеш еве кај некој другар да отидеш кој е сам дома и да си имате секс...или ако имате клубче кај некој у подрум...да ти неможеш да ги смириш но можеш да ги стрпиш lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by nUt on Чет Jул 09, 2009 12:49 am

ќе дојдете и вие во ситуација кога ќе ве боли за закон и се.....
ана марија не е нимфоманка или што и да мислите дека е...
во право е..
кога се доаѓа до такви ситуации ги исклучувате сите сетила и само на тоа се фокусирате...
нормално не на плоштад каде што врие од луѓе..
туку на некое тивко.. темно местенце...
знам како е.. затоа и ви кажувам....
неможе човек да се контролира во такви ситуации... Very Happy
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Забранет секс на јавни места ?!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот