Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by nUt on Сре Јан 21, 2009 10:07 pm

BuGii напиша:хахахахаха ок и ја сум помислил ама не сум сакал сепак ние сме само другари Very Happyок си знам ми кажа преска SmileSmile


хааахааааааахааахааа..... ете си знае човекот.. Razz Razz Razz Razz geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by alekfcjuve on Чет Јан 22, 2009 1:47 am

значи ете докажавте дека не постои блиско пријателство и самите рековте дека сте помислиле на такво нешто!!!!!!!!!!!!! Razz

_________________
1-2 Freddy's coming for you
3-4 Better lock your door
5-6 Crab your crucifix
7-8 Better stay up late
9-10 Never sleep again!
[b]Freddy Krueger!!!![/b]
alekfcjuve
alekfcjuve
Модератор
Модератор

Број на мислења : 310
Age : 27
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by nUt on Чет Јан 22, 2009 7:20 pm

значи.. кога мислам на блиско пријателство со некој другар не мислам на Буги во никој случај!!! а со Буги никогаш и не сме мислеле да бидеме другари, затоа и реков дека ни е простено што сме помислиле.. Wink geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by nUt on Чет Jул 09, 2009 1:23 am

луѓе...
што сум бладала без врска ја?
ц цц.
НЕ постои блиско другарство помеѓу две личности од спротивен пол..

П.С. Знам дека си немаат врска моиве постови со претходните... ама тоа е... полека ги сфаќам работите во животот.. (:
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by Simon4e =) on Саб Сеп 05, 2009 7:24 pm

Не си единствна...и ја коа ги читам моите постови си се чудам како сум можела така дa размислувам confused
А за пријателство помеѓу машко и женско ..неможе да има зашто со тек на време ќе почнат да се првлекуваат Smile...и можда причината да ти стане најдобар другар е токму ради тоа што ти било пријатно со него или со др зборови ти се допаѓал ама отпосле си станала свесна за тоа.
Сепак тоа би било некое лажно пријателство , нели , зашто и по примерот на Нате се глеа дека и двајцата се замислиле заедно џД, а се однесувале како да се сакаат ко бфф ..Smile
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали верувате во блиско пријателство помеѓу две личности од спротивен пол

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот