првиот бакнеж.....

Go down

првиот бакнеж.....

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 19, 2009 5:00 am

хаха...оставам на вас
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by nUt on Пон Јан 19, 2009 4:21 pm

ах.. првиот бакнеж... ТАПА!!!

не сфаќам зошто луѓето викаат дека првиот бакнеж е нешто посебно.. нешто што не е повторливо.. мене сите наредни бакнежи ми се многу повозбудливи неголи тој прв бакнеж... Smile geek
nUt
nUt
БркајРабота VIP
БркајРабота VIP

Број на мислења : 554
Age : 25
Местолокација : Between the flowers....
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2009-01-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Боyана on Пон Јан 19, 2009 4:33 pm

nUt напиша:ах.. првиот бакнеж... ТАПА!!!

не сфаќам зошто луѓето викаат дека првиот бакнеж е нешто посебно.. нешто што не е повторливо.. мене сите наредни бакнежи ми се многу повозбудливи неголи тој прв бакнеж... Smile geek

Хахахахахаха се согалсувам џД тиња ми бешееее... lol!
Боyана
Боyана
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 578
Age : 23
Местолокација : Пред лаптоп џД
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 19, 2009 5:01 pm

хаха....мене не ми беше до толку лошо,ама ипак следните беа се боље и боље за тоа се согласувам Very Happy
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 19, 2009 7:16 pm

хахахах до пред некое време секад пијан бев така да незнам шо lol! lol! lol! lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Dora:] on Пон Јан 19, 2009 11:37 pm

Mnogu beshe tapa...
Dora:]
Dora:]
Почетник
Почетник

Број на мислења : 12
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Зевзек on Пет Јан 23, 2009 4:16 am

интересно беше!!!

_________________
1.Јади грав за да не те страв!!
2.Се што неможе ѓаволот да напраи,може жената!!
3.Брат брата не рани,лебот 23 денари!!
4.Ако ветерот дува зашто не и ние!!
ЗА ТАТКОВИНАТА СО ЗЕВЗЕКМАНИЈА НАПРЕД!!
Зевзек
Зевзек
Модератор
Модератор

Број на мислења : 452
Age : 24
Местолокација : позади седум мориња,планини и седум трафики
Поени :
55 / 10055 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by R.G.D on Саб Јан 24, 2009 9:46 pm

Ми лупаше срцето 300 km/h
R.G.D
R.G.D
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 503
Местолокација : Абе тука карши Алумина сеа има Македонска Куќа, епа позади неа има црвени згради
Држава :
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-31

Преглед на профилот на членот http://www.mse.org.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Konjot on Чет Јан 29, 2009 1:53 am

Беша тоа далечната 1998 у градинка кога бев. И беше интересно!!! Никад нема да забораам!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Simon4e =) on Сре Мај 27, 2009 12:29 am

kiko_vlae напиша:хахахах до пред некое време секад пијан бев така да незнам шо lol! lol! lol! lol!
Хахахахаха ова тек сеа го читам...лелее..пијандура.
Те начекале на пијано и понатаму си знаеш...
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by kiko_vlae on Чет Jул 02, 2009 2:28 am

Simon4e =) напиша:
kiko_vlae напиша:хахахах до пред некое време секад пијан бев така да незнам шо lol! lol! lol! lol!
Хахахахаха ова тек сеа го читам...лелее..пијандура.
Те начекале на пијано и понатаму си знаеш...


хехе шо е најтрагично незнам ни со која беше... само знам дека бев со братучед ми у амбасадор(кај рамстор и застанатиот воз) и еден наш другар праеше парти иииииии башка кај него дома пред одење пиење башка таму... бај д веј тоа лето господово 2006 не е за заборавање Razz:P
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: првиот бакнеж.....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот