Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Go down

Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Simon4e =) on Пон Јан 19, 2009 5:16 pm

замисли си бил/а 100% сигурен дека нема да одбие....и ја/го залапуваш и те трга.....ја незнам шо би напраила..или ке му ре4ам СЕ ШАЛЕВ БЕ....хахаха не баш,така не би рекла!!незнам искрено....... Razz
Simon4e =)
Simon4e =)
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 617
Age : 24
Местолокација : дома
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by kiko_vlae on Пон Јан 19, 2009 7:18 pm

ќе и речам зашо неќеш бе... нешо ако почне да збори триста глупости ја ќе и речам ај добро ај чао.. и ќе си идам... шо ќе праам со нејзе повеќе lol!
kiko_vlae
kiko_vlae
Про
Про

Број на мислења : 866
Age : 25
Местолокација : право па лево у 4-та врата надесно круг xD
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2008-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by nikle22 on Пон Јан 19, 2009 9:31 pm

Се гледаме х) .. лол

_________________
nikle22
nikle22
Администратор
Администратор

Број на мислења : 912
Age : 26
Местолокација : Скопје, Македонија
Поени :
150 / 100150 / 100

Registration date : 2008-12-25

Преглед на профилот на членот http://brkajrabota.allgoo.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Konjot on Сре Фед 04, 2009 9:56 pm

Епа чекам објаснение пошто све во природата се случува заради одредена причина!!!
Konjot
Konjot
Деловен работник
Деловен работник

Број на мислења : 544
Age : 24
Местолокација : Држава Ѓорче
Поени :
50 / 10050 / 100

Registration date : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го/ја бакнуваш а он/она те трга-што после???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот